LG G6 Modeli İçin Hazırlanan Kılıf Sızdırıldı!

LG'nin yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli LG G6 ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak LG G6 için hazırlanan kılıf sızdırıldı!

LG markasının 2017 yılında duyuracağı ve markanın amiral gemisi akıllı telefon modeli konumunda yer alacak yeni LG G6 modeli ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak LG G6 kılıfı olduğu iddiası ile sızdırılan görsellerle birlikte, tasarım konusundaki sızıntılara destek gelmiş oldu.

LG G6 tasarımı kesinleşiyor!

Hatırlatmak gerekirse daha önce LG G6 modeline ait olduğu iddia edilen render görseller paylaşılmıştı. Paylaşılan görsellerde LG G6 tasarımının, genel hatları itibariyle LG G5 modeli ile benzerlik gösterdiği, lakin modüler tasarım anlayışına veda edildiği dikkat çekmişti. Şimdi de gelen LG G6 modeli için hazırlandığı söylenen kılıf görselleri ile birlikte, daha önce gelen tasarım sızıntıları desteklenmiş oldu.

LG G6 kılıfı

 LG G6 Tasarımı Nasıl Olacak?

Sızdırılan LG G6 kılıfının görsellerinde, LG G6 kamera yapısının LG G5 ile aynı olduğu dikkat çekiyor. Daha önce gelen görseller ile aynı olan detaylar, nitekim LG G6 tasarımının nasıl olacağına dair çıkarımları kuvvetlendirmiş oldu.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.