LG G6’nın Lansman Tarihi Belli Oldu!

"LG G6 ne zaman tanıtılacak?" sorusuna, doğrudan LG tarafından yanıt gelmiş oldu. LG, yeni G6 modeli için lansman davetiyeleri göndermeye başladı!

LG G6

LG’nin yeni akıllı telefon modeli LG G6 için geri sayım başladı. Kısa bir süre önce LG Kore, LG G6 lansmanı için davetiye göndermeye başladı ve LG G6 tanıtım tarihi resmi olarak duyurulmuş oldu.

LG G6 Lansmanı

LG G6, MWC 2017’de duyurulacak!

LG tarafından dağıtılmaya başlayan G6 davetiyesine göre LG G6, 26 Şubat 2017 tarihinde, Barselona’da düzenlenecek olan özel etkinlik ile duyurulacak. MWC 2017 kapsamında yer alacak olan yeni LG G6 lansmanı, “Daha Çok Gör, Daha Çok Oyna” sloganı ile duyuruldu. Bu slogandan dolayı, G6‘nın özellikle multimedya özellikleri ile öne çıkacağına dair yorumlar yapılmaya başladı.

Şimdiye kadar LG G6 tasarımı ve detayları ile ilgili birçok bilgi aktarılmış lakin somut bir sızıntı ortaya çıkamıştı. Lansman tarihine yaklaştıkça, somut örneklerin ortaya çıkması bekleniyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.