LG G6 İlk Kez Görüntülendi! (Yeni Görsellerle Güncellendi)

LG'nin yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli LG G6, ilk kez görüntülendi. İşte ortaya çıkan G6 görüntüsü ve tüm detayları!

LG markası tarafından merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli LG G6, tanıtımdan önce ilk kez görüntülenmiş oldu. Ortaya çıkan yeni LG G6 görüntüsünde, daha önce gelen bilgilerle örtüşen detaylar bulunuyor.

LG G6 ortaya çıktı!

LG G6

Ortaya çıkan yeni görselde, G6 modelinin ön tarafı yer alıyor. Ekran-kasa oranındaki ciddi iyileştirme ise ilk dikkat çeken detay oluyor. 5.7-inç büyüklüğünde olması beklenen yeni G6 modeli, diğer taraftan metal çerçeve ve G5 modeline kıyasla ciddi anlamda daha ince bir kasa yapısına sahip.

LG G6

LG G6’nın arka tarafında ise çift kamera lensi ve parmak izi okuyucu yer alıyor. Bununla beraber arka panelde cam materyale geçildiği söylenebilir. Zira metal matlığından ziyade, cam parlaklığı ile G6 tasarımı dikkat çekiyor.

LG G6

LG G6

Nitekim, 2017 yılındaki birçok üst seviye akıllı telefon modelinde beklendiği gibi LG’de yeni modeli G6’da ekran-kasa oranını yüzde 90 seviyelerine çıkarmayı başarmış gibi görünüyor. Hem cihazın alt bölümünde, hem de üst bölümündeki çerçeve durumunda, ciddi anlamda iyileştirme gerçekleştirilmiş. Öyle görünüyor ki modüler tasarım anlayışından uzaklaşılan yeni tasarım detayları, ekran-kasa oranındaki büyük değişiklik olarak geri dönmüş.

26 şubat itibariyle MWC 2017 kapsamında duyurulacak olan LG G6, tanıtımdan önce büyük oranda ortaya çıkmış oldu.

Yeni sızdırılan LG G6 görüntüleri:

LG G6

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here