LG G6 ile Modüler Tasarım Rafa Kalkıyor!

LG G6 tasarım detaylarının sızdırılmasından sonra, render görselleri hazırlandı. İşte LG G6 tasarımı ile ilgili detaylar!

LG G6

LG’nin G5 modeli ile isimlendirdiği modüler akıllı telefon konseptinin kullanıcılar nezdinde beklenen ilgili oluşturmaması, LG G6 tasarımında modüler tasarım anlayışının rafa kalkması olarak tepki göstermiş gibi görünüyor.

LG G6 tasarımı ile ilgili detaylar!

Ayrıca Bakınız: LG G6 Ne Zaman Çıkacak?

LG G6

Hatırlatmak gerekirse, geçtiğimiz gündenler LG G6 modeline ait olduğu iddia edilen render sızıntıları paylaşılmıştı. Bu render görsellerinden yola çıkarak, yeni LG G6 modellemeleri yayınlandı.

LG G6

Yayınlanan yeni LG G6 tasarım modellerinde, belirtildiği gibi modüler yapının rafa kalktığı anlaşılıyor. Bununla beraber, LG G6 çift sensörlü arka kameraya sahip.

Bunların dışında, LG G6 tasarımı olduğu iddia edilerek paylaşılan görüntülerde, LG’nin 3.5mm kulaklık girişinden vazgeçmediği, cihazın üstünde yer verdiği dikkat çekiyor. Hatırlatmak gerekirse Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinde 3.5mm kulaklık girişini kaldırmasından sonra, diğer markalarında bu yolu izleyeceği belirtilmiş ve ilk örnekler gelmeye başlamıştı.

LG G6

Son olarak belirtmek gerekirse, USB Type-C portu ile geleceği söylenen LG G6 özellikleri arasında; 5.3-inç 2560x1440p çözünürlüğünde ekran ve Snapdragon 835 mobil yonga seti yer alacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here