LG G6 İçin Hazırlanmış Kılıf ile Tasarım Yeniden Ortaya Çıktı!

LG markasının yeni akıllı telefon modeli LG G6 için hazırlanan kılıfın sızdırılması ile G6 tasarımı yeniden ortaya çıktı. İşte o görseller!

LG G5

Kılıf tasarımcıları tarafından sızdırılan akıllı telefon modelleri arasına, LG G6 modeli de dahil olmuş oldu. Kısa bir süre önce, LG G6 modeli için hazırlanmış kılıf görselleri sızdırıldı ve G6 tasarımına ilişkin birçok detay ortaya çıkmış oldu.

LG G6 tasarımı netleşti!

Ghostek isimli kılıf tasarım firmasından sızdırılan yeni LG G6 kılıf modeli ile birlikte, LG G6 tasarımı tüm detaylarıyla gün yüzüne çıktı. Buna göre LG G6 modüler tasarım anlayışından uzaklaşan bir model olacak. Keza daha önce gelen bilgiler de bu yöndeydi. Bununla beraber LG G6’da 3.5mm kulaklık girişi de bulunmuyor.

LG G6

G5 modeli ile tasarım karakteristiği anlamında benzer bir yaklaşıma sahip olan yeni G6 modeli, çift arka kamera tasarımı ile beraber, parmak izi okuyucu sensörlü home tuşunu da cihazın arka tarafında taşımayı sürdürüyor.

LG G6

Bunlara ek olarak dikkat çeken bir diğer detay ise LG G6 modelinde, G5 modeline kıyasla daha önce bir kasa yapısı mevcut olması… Özellikle bir önceki modele kıyasla ciddi bir incelme söz konusu olmuş.

Lansman gününe yaklaşık 1 ay kala sızdırılan kılıf görsellerinden sadece bu bilgiler edinilebiliyor. Son olarak belirtmek gerekirse beklenen birkaç LG G6 özellikleri; 5.7-inç büyüklüğünde ve 2880×1440 piksel çözünürlüğünde ekran, 4GB RAM ve Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisi olarak sıralanıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here