LG G6 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

LG G6 çıkış tarihi ile ilgili yeni bir bilgi aktarıldı. Buna göre LG G6'nın çıkış tarihi, Samsung Galaxy S8 modelinden daha erken olacak!

LG G6 Çıkış Tarihi

LG markasının yeni amiral gemesi akıllı telefon modeli olacak LG G6 modelinin çıkış tarihi ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Buna göre LG G6 çıkış tarihi için, çok daha erken bir planlama yapılmış.

LG G6 ne zaman çıkacak?

Ayrıca Bakınız: LG’den G6 Açıklaması!

Açıklanan bilgilere göre LG G6 lansmanı, MWC 2017’nin başlangıcının hemen öncesinde, 26 Şubat 2017 tarihinde gerçekleştirilecek ve 10 Mart 2017 tarihi itibariyle de LG G5 çıkış yapacak.

LG G6

Daha önce de bu bilgilerle örtüşen G6 çıkış tarihi ile ilgili detaylar aktarılmıştı. Öyle görünüyor ki LG, yeni tepe modeli G6‘yı rakiplerinden çok daha önce tanıtarak, kendi üstünde özel bir ilgi oluşturmayı amaçlıyor.

Son olarak belirtmek gerekirse LG, G6 modelinin selefi LG G5’teki modüler akıllı telefon tasarım anlayışından uzaklaşmış olarak yoluna devam edecek.

Kaynakhttp://www.etnews.com/20170110000395
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.