LG G6, 3 Farklı Renk Seçeneği İle Ortaya Çıktı!

Tanıtımına çok kısa bir süre kala LG G6'nın 3 farklı renk seçeneği ortaya çıktı. İşte yeni LG G6'nın sızıntı görüntüleri!

LG G6'nın sızdırılan basın görseli

LG’nin yeni akıllı telefon modeli LG G6’nın tanıtımına artık saatler kalmışken, 3 farklı renk seçeneğini gösteren basın görseli sızdırıldı. Sızdırılan bu görselle beraber G6’nın renk seçenekleri de açıklığa kavuşmuş oldu!

LG G6, 3 farklı renk seçeneği ile gelecek!

LG G6

Sızdırılan G6 basın görseline göre yeni model; Beyaz, Platin ve Siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip olacak. Siyah rengin, mat değil de parlak siyah olarak tercih edildiği dikkat çekerken, ilerleyen dönemlerde farklı renk seçeneklerinin satışa sunulup sunulmayacağı ile ilgili net bilgiler bulunmuyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.