LG G5 Android 7.0 Güncellemesi Başladı!

LG G5 Android 7.0 güncellemesi dağıtılmaya başladı. İşte yeni dağıtılmaya başlanan LG G5 Android 7.0 güncellemesi ile ilgili detaylar!

LG G5 Android 7.0 Güncellemesi

Farklı tasarım anlayışı ile kullanıcılarının karşısına çıkan LG G5, en sonunda Android 7.0 Nougat güncellemesini almaya başladı!

LG G5 Android 7.0 güncellemesi!

LG G5 Android 7.0 Güncellemesi

İlk olarak LG G5 Android 7.0 güncellemesi, an itibariyle Kore pazarından dağıtıma başlandı. Açıklanan bilgilere göre, birkaç hafta içinde LG G5 Android 7.0 Nougat güncellemesi, Amerika pazarında da yayınlanmaya başlanacak.

Bunların dışında, LG G5 Android 7.0 güncellemesi için Avrupa pazarı ve ülkemiz için ne zaman yayınlanmaya başlayacağı ile ilgili de henüz bir bilgi yer almıyor.

Samsung’un Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi beta sürecine başlamasından sonra, LG G5 Android 7.0 güncellemesi ile anlaşılıyor ki yıl sonuna doğru birçok tepe modeli akıllı telefon, Nougat güncellemeleri başlamış olacak.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.