LG’den Yeni Kablosuz Kulaklıklar: LG TONE Studio ve LG TONE Free!

LG, iki yeni kablosuz kulaklık modelini duyurdu. İşte yeni LG TONE Studio ve LG TONE Free kablosuz kulaklıklar ile ilgili detaylar!

LG TONE Studio

LG, kısa bir süre önce yani kulaklık ve hoparlörleri LG TONE Studio ve LG TONE Free modellerini duyurdu. İşte yeni LG kablosuz kulaklıkları LG TONE Studio ve LG TONE Free modellerinin özellikleri.

LG TONE Studio özellikleri!

LG TONE Studio
LG TONE Studio

LG TONE Studio, üstte iki tam menzil hoparlör ve altta da iki titreşimli hoparlör barındırıyor. Söz konusu bu dört ses çıkış noktası ile birlikte; film izlerken, video oyunu oynarken veya müzik dinlerken surround ses deneyimi vaat ediyor. Bununla beraber LG TONE Studio DTS’deki çevre sesi uzmanlarıyla birlikte tasarlanmışlar ve sesi mümkün olduğunca doğru bir şekilde yeniden oluşturan Hi-Fi DAC (Dijital Analog Dönüştürücü) özelliğini bulunduruyor.

LG TONE Free

LG TONE Free
LG TONE Free
Ayrıca Bakınız: LG G6 Ne Zaman Çıkacak?

LG TONE Free, boyun bandının içinde yer alan dahili şarj sistemi ile kulaklıkları şarj edebiliyor. Boyun bandı, gelen çağrılar ve kısa mesajlar için ekstra pil gücü ve titreşim uyarısı sağlamak dışında, kulak içi kulaklıkları kulaklarınıza takmadığınız zamanlarda saklamak için de kullanılabiliyor.

LG TONE Free
LG TONE Free

Boyun bandının şarj bittiği zaman, isteğe bağlı olarak Power Bank tarzında hazırlanmış bir aksesuar da bulunuyor. Bunlarla beraber LG TONE Free, sesli komutlarla çağrıları cevaplamak için tamamen eller serbest kullanılabiliyor.

Tüm bunların dışında gelen bilgilere göre TONE Infinim ve TONE Ultra isimli yeni modeller de CES 2017 kapsamında LG tarafından duyurulacak ve LG TONE Studio ve LG TONE Free ile ilgili daha fazla detay ortaya çıkacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here