Haber Tekno Sosyal Medya
LG G6

Mobil Teknoloji

LG’den G6 Açıklaması!

Doğrudan LG tarafından, yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli LG G6 ile ilgili bilgiler aktarıldı. İşte LG G6 açıklamaları ile ilgili detaylar!

LG G6 modeli ile ilgili, doğrudan LG tarafından edinildiği söylenen yeni bilgiler aktarıldı. Wall Street Journal-WSJ tarafından, LG’nin teknolojiden sorunlu başkanı Skott Ahn tarafından edinildiği iddiası ile gelen yeni bilgiler, LG G6 ismini de doğrulamış oluyor.

LG G6 özellikleri dikkat çekecek!

İlk olarak belirtmek gerekirse, WSJ tarafından elde edilen bilgilere göre yeni G serisi üst düzey akıllı telefon modelinin ismi, resmi olarak LG G6 olacak.

LG G6

LG G6 çıkış tarihi olarak ise LG, MWC 2017’yi tercih edecek. Şubat ayında düzenlenecek özel etlinlik ile LG, yeni amiral gemisi akıllı telefon modelini duyurmuş olacak. Bununla birlikte, daha önce de iddia edilen G5 ile gelen ancak olumlu sonuç getirmeyen modüler tasarım anlayışı, G6 modeli ile terk edilenler arasında yer alacak.

LG G6 ile en çok kullanılabilirlik ve tasarım tarafına yoğunluk gösterildiği bilgisi de aktarılırken, LG G6 fiyatı ile ilgili bilgiler de dillendirildi. Buna göre LG G6 fiyatı, 500 dolar ile 600 dolar seviyesinde yer alaca.

Ayrıca bakınız:

 Asus ZenFone 3 Zoom özellikleri

 Asus ZenFone AR özellikleri

Haberi Okumaya Devam Et
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Mobil Teknoloji

Üste çık