Lenovo ZUK Edge Görüntüleri Sızdırıldı!

Lenovo ZUK Edge isimli akıllı telefon modeli ile ilgili sızıntılar devam ediyor. Son olarak da Lenovo ZUK Edge görüntüleri sızdırıldı!

Lenovo ZUK Edge

Lenovo çatısı altında varlığını sürdüren akıllı telefon markalarından olan ZUK, ülkemizde de kendini göstermeye başladı. Son olarak da Lenovo ZUK Edge modeli ile ilgili sızıntı görseller artış göstermeye başladı.

Ayrıca Bakınız:

Lenovo ZUK Edge özellikleri!

Sızdırılan Lenovo ZUK Edge görsellerinden önce değinmek gerekirse beklenen Lenovo ZUK Edge özellikleri; Snapdragon 821 mobil yonga seti, FullHD-1080p çözünürlüğünde ekran, 6GB RAM ve 64GB-128GB dahili depolama alanı olarak sıralanıyor.

Bunlara ek olarak Lenovo ZUK Edge modelinin; 13MP çözünürlüğüne sahip arka ve 8MP çözünürlüğüne sahip ön kamera ile geleceği tahmin ediliyor.

Android 7.0 Nougat ile birlikte kutudan çıkacak olması iddia edilen yeni Lenovo ZUK Edge modeli, en çok ekran-kasa oranı ile tasarım tarafında kendini gösterecek gibi görünüyor. Keze sızdırılan görsellerden de Lenovo ZUK Edge modelinin, ekran-kasa oranının rakiplerine kıyasla ciddi anlamda iyileştirilmiş olduğu dikkat çekiyor.

İşte şimdiye kadar sızdırılan tüm Lenovo ZUK Edge görselleri:

Lenovo ZUK Edge

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here