Lenovo ZUK Edge Görüntüleri Sızdırıldı!

Lenovo ZUK Edge isimli akıllı telefon modeli ile ilgili sızıntılar devam ediyor. Son olarak da Lenovo ZUK Edge görüntüleri sızdırıldı!

Lenovo ZUK Edge

Lenovo çatısı altında varlığını sürdüren akıllı telefon markalarından olan ZUK, ülkemizde de kendini göstermeye başladı. Son olarak da Lenovo ZUK Edge modeli ile ilgili sızıntı görseller artış göstermeye başladı.

Ayrıca Bakınız:

Lenovo ZUK Edge özellikleri!

Sızdırılan Lenovo ZUK Edge görsellerinden önce değinmek gerekirse beklenen Lenovo ZUK Edge özellikleri; Snapdragon 821 mobil yonga seti, FullHD-1080p çözünürlüğünde ekran, 6GB RAM ve 64GB-128GB dahili depolama alanı olarak sıralanıyor.

Bunlara ek olarak Lenovo ZUK Edge modelinin; 13MP çözünürlüğüne sahip arka ve 8MP çözünürlüğüne sahip ön kamera ile geleceği tahmin ediliyor.

Android 7.0 Nougat ile birlikte kutudan çıkacak olması iddia edilen yeni Lenovo ZUK Edge modeli, en çok ekran-kasa oranı ile tasarım tarafında kendini gösterecek gibi görünüyor. Keze sızdırılan görsellerden de Lenovo ZUK Edge modelinin, ekran-kasa oranının rakiplerine kıyasla ciddi anlamda iyileştirilmiş olduğu dikkat çekiyor.

İşte şimdiye kadar sızdırılan tüm Lenovo ZUK Edge görselleri:

Lenovo ZUK Edge

1
2
3
4
5
6
7
8
9
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.