Leawo Music Recorder Mac Uygulaması İncelemesi!

Mac işletim sistemi için hazırlanan Leawo Music Recorder isimli ses kayıt uygulaması incelemesi ve Leawo Music Recorder ile ilgili detaylar!

Son dönemlerde hem macOS hem de Windows işletim sistemleri tarafında ses kayıt uygulamaları büyük önem taşır hale geldi. Durumun böyle olması da alternatifler arasında seçim yapmanın önemini de artırmış oldu.

Söz konusu bu ses kayıt uygulama alternatifleri arasında yer alan Leawo Music Recorder uygulaması da hem kullanım kolaylığı hem de fiyatlandırması açısından dikkat çeken seçeneklerden olmayı başarıyor.

Leawo Music Recorder!

Hem macOS hem de Windows işletim sistemleri için geliştirilen ses kayıt uygulaması Leawo Music Recorder, temel olarak müzik kayıt işlemleri için pratik bir araç konumunda yer alıyor.

Leawo Music Recorder

İlk olarak belirtmek gerekirse Leawo Music Recorder ne yazık ki şu an için Türkçe dil seçeneği sunmuyor. İngilizce ve Almanca dilleri ile Avrupa ve Amerika pazarını amaçlayan Leawo Music Recorder uygulaması; mp3 Audio, m4a Audio ve wav Audio formatları ile kayıt sağlayabiliyor.

Leawo Music Recorder

Bunlarla beraber Leawo Music Recorder harici mikrofondan ses kaydı gerçekleştirebildiği gibi, dileyen kullanıcılar için işletim sisteminin sağladığı sesleri de kayıt altına alabiliyor.

Leawo Music Recorder

Bunların dışında Leawo Music Recorder uygulamasının en dikkat çeken detayı ise, ses kaynağına göre kaydı sürdürebiliyor olması. Söz konusu bu özellik için istenilen süre ayarlanabiliyor.

Leawo Music Recorder

Bu özelliğe ek olarak Leawo Music Recorder uygulaması, belirlenen süre kapsamında otomatik olarak o ana kadar sağlanan kaydı sabit disk üzerine işleyebiliyor. Böylece herhangi bir aksilik durumunda kaydın tamamı kaybolmuş olmuyor.

Pratikliği ve fiyatı ile öne çıkan Leawo Music Recorder uygulaması, belirtildiği gibi hem macOS hem de Windows tarafında satışa sunulmuş durumda.

Leawo Music Recorder fiyatı olarak ise 19,99 dolar belirlenmiş. Buna ek olarak Leawo Music Recorder deneme sürümü de isteyen kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Bu bağlamda Leawo Music Recorder uygulamasını satın almadan önce deneme sürümü ile test etmekte fayda var.

Leawo Music Recorder Windows uygulamasıhttp://www.leawo.org/music-recorder/

Leawo Music Recorder macOS uygulamasıhttp://www.leawo.org/music-recorder-mac/

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.