Haber Tekno Sosyal Medya

Leawo Music Recorder Mac Uygulaması İncelemesi!

Leawo Music Recorder

İnceleme

Leawo Music Recorder Mac Uygulaması İncelemesi!

Mac işletim sistemi için hazırlanan Leawo Music Recorder isimli ses kayıt uygulaması incelemesi ve Leawo Music Recorder ile ilgili detaylar!

Son dönemlerde hem macOS hem de Windows işletim sistemleri tarafında ses kayıt uygulamaları büyük önem taşır hale geldi. Durumun böyle olması da alternatifler arasında seçim yapmanın önemini de artırmış oldu.

Söz konusu bu ses kayıt uygulama alternatifleri arasında yer alan Leawo Music Recorder uygulaması da hem kullanım kolaylığı hem de fiyatlandırması açısından dikkat çeken seçeneklerden olmayı başarıyor.

Leawo Music Recorder!

Hem macOS hem de Windows işletim sistemleri için geliştirilen ses kayıt uygulaması Leawo Music Recorder, temel olarak müzik kayıt işlemleri için pratik bir araç konumunda yer alıyor.

Leawo Music Recorder

İlk olarak belirtmek gerekirse Leawo Music Recorder ne yazık ki şu an için Türkçe dil seçeneği sunmuyor. İngilizce ve Almanca dilleri ile Avrupa ve Amerika pazarını amaçlayan Leawo Music Recorder uygulaması; mp3 Audio, m4a Audio ve wav Audio formatları ile kayıt sağlayabiliyor.

Leawo Music Recorder

Bunlarla beraber Leawo Music Recorder harici mikrofondan ses kaydı gerçekleştirebildiği gibi, dileyen kullanıcılar için işletim sisteminin sağladığı sesleri de kayıt altına alabiliyor.

Leawo Music Recorder

Bunların dışında Leawo Music Recorder uygulamasının en dikkat çeken detayı ise, ses kaynağına göre kaydı sürdürebiliyor olması. Söz konusu bu özellik için istenilen süre ayarlanabiliyor.

Leawo Music Recorder

Bu özelliğe ek olarak Leawo Music Recorder uygulaması, belirlenen süre kapsamında otomatik olarak o ana kadar sağlanan kaydı sabit disk üzerine işleyebiliyor. Böylece herhangi bir aksilik durumunda kaydın tamamı kaybolmuş olmuyor.

Pratikliği ve fiyatı ile öne çıkan Leawo Music Recorder uygulaması, belirtildiği gibi hem macOS hem de Windows tarafında satışa sunulmuş durumda.

Leawo Music Recorder fiyatı olarak ise 19,99 dolar belirlenmiş. Buna ek olarak Leawo Music Recorder deneme sürümü de isteyen kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Bu bağlamda Leawo Music Recorder uygulamasını satın almadan önce deneme sürümü ile test etmekte fayda var.

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla İnceleme

En Son Haberler

En Çok Radyasyon Yayan Telefonlar

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Çok Radyasyon Yayan Akıllı Telefonlar Belli Oldu!

Yazar: 17 Şubat 2018
torrent
Nokia 7 Plus

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia 7 Plus Çalışır Durumda Görüntülendi!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S9 3D Emoji

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Galaxy S9 3D Emoji (Animoji) Özelliği Videoda!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S10 konsept

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Snapdragon 855’li Galaxy S10, İlk 7nm İşlemcili Telefon Olacak!

Yazar: 15 Şubat 2018

Popüler Haberler

Üste çık