Lawnchair

Android akıllı telefon kullanıcılarının en çok rağbet gösterdiği mobil uygulamalar arasında yer alan launcher uygulamaları arasına, bir yenisi daha eklenmiş oldu. Kısa bir süre önce yeni Android launcher uygulaması Lawnchair, Google Play Store kapsamında yer almaya başladı!

Lawnchair launcher neler getiriyor?

Lawnchair

Lawnchair uygulaması, sadelik temeli ile oluşturulmuş bir arayüze sahip. Zira Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL arayüzüne benzerlikler de gösteren Lawnchair Android uygulaması, elbette ki sadece sadelik özelliği ile dikkatleri üzerine toplamıyor.

Bununla beraber Pixel 2 özelliklerinin de kuru olan cihazlara aktarılabilmesine imkan sunan yeni uygulama, özelleştirmeden uzak duran ve yeni Pixel 2 arayüzünü seven kullanıcılara kolaylık tanıyor.

Daha çok rakiplerine kıyasla çok daha fazla kullanıcı özelleştirmesi sunması ile öne çıkmaya başlayan Lawnchair, daha önceleri sadece APK olarak indirilebiliyordu. APK olarak yola çıktığı süre zarfında kullanıcıların beğenisi ile karşılanan yeni Lawnchair uygulaması, en nihayetinde Google Play Store uygulama ve oyun mağazası kapsamında da kendine yer bulmuş oldu.

Şu an için Google Play Store üzerindeki uygulaması ile test süreçlerine devam eden Lawnchair, ücretsiz olarak kullanıcılara ulaşacak. Daha sonrasında ise ücretlendirme politikalarında kimi değişikliklerin meydana getirilmesi gibi bir durum söz konusu olabilir.

Lawnchair launcher indirme bağlantısı: https://play.google.com/store/apps/details?id=ch.deletescape.lawnchair.plah&hl=en&gl=us

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here