LaFerrari Spider 2017 Yılında Geliyor!

LaFerrari Spider 2017

Yeni Ferrari CEO’su Sergio Marchionne, yeni Ferrari modeli LaFerrari Spider ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ferrari CEO’su Sergio Marchionne tarafından yapılan açıklamalara göre yeni Ferrari modeli LaFerrari Spider 2017 yılında spor otomobil severler ile buluşacak.

Ayrıca Bakınız

Alfa Romeo 4C Üretim Videosu Yayınlandı!

Yeni Ferrari modeli LaFerrari Spider, 2017 yılında geliyor!

LaFerrari Spider 2017

Belirtildiği gibi yeni Ferrari CEO’su Sergio Marchionne, yeni nesil LaFerrari serisi LaFerrari Spider spor otomobillerinin, 2017 yılında yollara çıkmaya hazırlandığını açıklandı. Yeni Ferrari CEO’su Sergio Marchionne aktardığı bilgilerde LaFerrari Spider modelinin 6,3 litre v12 motor taşıyacağını ve tasarım konusunda karbon fiber materyalinden kaplamaya sahip olacağına dikkat çekti.

Akıllarda en çok merak oluştura LaFerrari Spider modelinin beygir gücü ile ilgili ise herhangi bir açıklama yapılmadı. Bununla beraber yeni LaFerrari Spider modeline sahip olmak isteyen spor otomobil severlerin, ne kadar ödeme yapmaları gerektiği de bilinmezliğini koruyor. Lakin resmi olmayan bilgilere göre LaFerrari Spider almak isteyen kimseler, yaklaşık 3,5 milyon Dolar seviyesinde bir ödeme yapmak durumunda kalacak.

2016 yılının son çeyreğinde, yeni LaFerrari Spider modeli ile ilgili daha detaylı bilgiler gelmeye devam edecektir.

 

>> Yeni LaFerrari Spider ile ilgili sizin görüşleriniz nasıl?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.