LA Noire Switch, PS4, Xbox One ve VR İçin Geliyor!

Rockstar Games'in önemli oyunlarından LA Noire, Nintendo Switch, PS4, Xbox One ve sanal gerçeklik platformları için geliyor! İşte detaylar!

LA Noire

Kısa bir süre önce Rockstar Games, oyun dünyası için sürpriz bir şekilde LA Noire oyununun güncel platformlara ve sanal gerçeklik yani VR platformuna geleceğinin müjdesini vermiş oldu.

Rockstar Games tarafından yapılan açıklamalara göre LA Noire; Nintendo Switch, PS4, PS 4 Pro, Xbox One ve Xbox One X platformlarında yer almış olacak. Bunlarla beraber sanal gerçeklik platformunda da kendini gösterecek olan LA Noire, HTC Vive tarafında yer alacak.

LA Noire 4K olarak geliyor!

LA Noire

Bunlarla beraber Rockstar, Xbox One X ve PS4 Pro platformları için güncellenen LA Noire oyununun 4K yani Ultra HD olarak yayınlanacağını ifade ediyor. 14 Kasım 2017 tarihi itibariyle bahsi geçen tüm platformlarda eş zamanlı olarak çıkışını yapacak olan LA Noire, yeni bir paket olarak değil, orijinal versiyonun güncellenmiş hali olacak.

İlk olarak 2011 yılında PC, Xbox 360 ve PS3 platformları için Rockstar Games tarafından yayınlanan LA Noire, bir dedektifin maceralarını aktarıyordu. GTA serisinden farklı olarak suçlu tarafında değil de suçluların peşinde koşan bir karakteri oyunculara sunan oyun, meraklıları için yıl sonunda yeni bir heyecan olacak gibi görünüyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here