La Casa De Papel 3. Sezon

La Casa De Papel 3. sezon ne zaman? sorusu, en sonunda Netflix tarafından yanıtlanmış oldu. La Casa De Papel 3. sezon ile ilgili doğrudan doğruya Netflix tarafından gelen açıklama, seriyi izlemeye devam etmek isteyenler için büyük bir neşe kaynağı oldu.

La Casa De Papel 3. sezon Netflix geliyor!

İlk olarak İspanyol TV kanalında yayınlanan ve  daha sonrasında Netflix ile birlikte dünyanın birçok bölgesinde olduğu gibi ülkemizde de ciddi bir izleyici kitlesi yakalayan dizi, yeni sezonu ile ekran karşısına dönmeye hazırlanıyor.

La Casa De Papel 3. Sezon

“La Casa De Papel 3. sezon çıkacak mı?” sorusu, belki de son aylarda yabancı dizi severler tarafından en çok dile getirilen sorulardan olmuştu. İlk etapta İspanyol TV kanalı tarafından dizinin sonlandırıldığı ve devam etmeyeceği açıklaması gelmişti. Kısa bir süre önce ise sevindirici haber, Netflix’ten geldi.

Netflix tarafından yapılan açıklama ile birlikte La Casa De Papel 3. sezon onaylanmış oldu. La Casa De Papel 3. sezon çıkış tarihi olarak ise 2019 yılı işaret ediliyor. Çekimler için hazırlıkların başladığı da iddia edilen detaylar arasında yer alıyor. Netflix tarafından da bu konu hakkında dizi oyuncuları ile hazırlanan bir kısa video paylaşıldı. La Casa De Papel 3. sezon Netflix ekranlarında olacak ve ve orijin dizisi olarak yayın hayatına devam edecek gibi görünüyor.

La Casa De Papel 3. sezon konusu ve oyuncu kadrosu

La Casa De Papel 3. sezon 1. bölüm tarihi için şu an net bir detay bulunmuyor. Takvim hazırlıklarını sürdüren yayıncının açıklamasından sonra, Haber Tekno olarak güncel gelişmeyi Yabancı Dizi Haberleri kategorimiz çerçevesinde aktarıyor olacağız.

La Casa De Papel 3. Sezon

Duyurunun yapıldığı kısa videoda, önemli karakterler de yer alıyor ve en azından şu an için bu karakterlerin yeni sezonda yer alacağını söylemek mümkün.

  • El Profesor – Álvaro Morte
  • Nairobi – Alba Flores
  • Denver – Jaime Lorente
  • Río – Miguel Herrán

Yer alacak diğer oyuncuların da duyurulması ile birlikte, liste üzerince güncelleme yapmaya devam edeceğiz. La Casa De Papel 3. sezon konusu ile ilgili de net bir bilgi mevcut değil. Yine paylaşılan duyuru videosundan yola çıkarak, soygunun henüz bitmediği ve 2. sezon sonrasında yani soygunun ardından yaşanacak gelişmeler aktarılacak gibi görünüyor.

La Casa De Papel 3. sezon fragmanı yayınlanana kadar konunun tam çerçevesi çizilmiyor olacak. Elbette ki resmi bir açıklama daha öncesinde gelmez ise. 2 sezonluk bir yapım olarak tasarlandığı için birçok sevilen karakterin diziye veda etmesi de yeni sezonda oluşacak eksiklikler adına yeni oyuncuların takviyesi ile sonuçlanabilir.

Daha önce sadece yayınlanması için telif haklarını İspanyol tarafından satın alan Netflix, anlaşılan o ki şimdi yapımcılığını da üstüne almış durumda ve bundan sonra TV ekranlarında olmayacak. Dizinin şimdiye kadarki elde ettiği gelir yahut izlenme sayıları ile ilgili ise herhangi bir açıklama mevcut değil.

2 Yorum

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here