Taylor Swift ve Kylie Jenner

Kylie Jenner ve Taylor Swift, elde ettikleri gelirler ile bireysel anlamda yapılan en zenginler sıralamasında listede yer almaya başladılar. 2018 en zenginler listesinde yer almayı başaran Kylie Jenner ve Taylor Swift gelirleri ise dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

En zenginler arasına Kylie Jenner ve Taylor Swift isimleri de dahil oldu!

Forbes tarafından düzenli olarak güncellenen liste kapsamında ilk olarak Kylie Jenner isminin gündemde olduğunu söylemek gerekiyor. 21 yaşındaki ünlü isim, Amerika’nın en zengin kadınları listesi kapsamında, bireysel olarak 900 milyon dolar değerindeki serveti ile birlikte listede yer alıyor. Bu bilginin paylaşılmasından sonra ise çok ilginç bir gelişme yaşandı.

Buna göre ünlü ismin sevenleri, kendisine ciddi anlamda bağış yapmaya başladılar. Bunun sebebi olarak ise Kylie Jenner’ın dünyanın en genç milyarderi ünvanını alması istemeleri şeklinde açıklanıyor. 900 milyon dolar değerindeki serveti ile kardeşi Kim Kardashian’dan iki kat daha fazla mal varlığı olduğunu da hatırlatalım.

Kylie Jenner Forbes

Bir diğer isim Taylor Swift de güncellenen liste kapsamında gündeme geldi. 28 yaşındaki ünlü isim, yapılan açıklamalara göre yaklaşık olarak 300 milyon dolar değerinde bir servete sahip durumda. Her ne kadar Jenner kadar milyar dolar seviyesine yakın olmasa da gündemde yer almayı başarmış oldu.

Şu an için en çok merak uyandıran konu ise daha önce de ifade edildiği gibi Kylie Jenner’ın aldığı bağışlar ile birlikte 21 yaşında dünyanın en genç milyarderi olup olamayacağı sorusu oluyor. Bu konuda herhangi bir gelişme meydana gelirse, haberimizde detayları belirtiyor olacağız.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here