Kullanıcılar Samsung Almak İstemiyor!

Yeni yayınlanan bir anket sonucuna göre mevcut kullanıcıların %40'lık dilimi, tekrar Samsung almak istemiyor. İşte detaylar!

Samsung Almak

Galaxy Note 7 patlama sorunu sonrası, öyle görünüyor ki Samsung için uzun vadede sıkıntılı bir dönem başlayacak.

Yeni yapılan bir anketin sonucuna göre, ankete katılan kişilerin %40’lık bir bölümü, artık Samsung marka akıllı telefon almak istemiyor!

Kullanıcılar Samsung almak istemiyor!

11 Ekim 2016 ile başlatılan yeni bir kullanıcı anketinin sonuçları yayınlanmış durumda. Lakin, anketin sonuçları, Samsung Mobile için hiç de iç açıcı değil.

Samsung Almak

Belirtildiği gibi ankete katılan kişilerin yüzde 40’lık bir bölümü, tekrar Samsung marka akıllı telefon almayacaklarını beyan etmiş durumda.

Bu durumun arkasındaki sebep olarak da, Galaxy Note 7 patlama sorununun, değişim sonrasında da yaşanması ve nitekim Galaxy Note 7 satışlarının ve üretiminin durdurulması olarak gösteriliyor.

Öyle görünüyor ki Samsung Mobile için önümüzdeki yıllarda duyurulacak yeni akıllı telefon modelleri, müşteri memnuniyeti tarafında iyi karşılanmayacak. Bu bağlamda, Samsung’un nasıl bir yol izleyeceği büyük merak konusu olmuş durumda.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.