Kraken Bitcoin Borsası

Kraken Bitcoin alım-satım işlemleri platformu, bugün ciddi bir erişim sorunu yaşıyor. Web sitesinin bazı bölümlerine erişim sağlanamıyor.

Kraken erişim sorunu ortaya çıktı!

Her ne kadar daha çok Bitcoin alım-satım işlemleri için kullanılıyor olsa da Kraken platformu, başta Ripple olmak üzere birçok farklı kripto para birimi borsası olarak kendini gösteriyor. Ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip olan Kraken, bugün sabah saatlerinden bu yana çeşitli erişim sorunları ile gündeme geldi.

Kraken Bitcoin Borsası

Daha çok yeni üye olmak isteyen kullanıcıların rastladığı bu erişim problemi, kimi zaman Kraken’in anasayfası için de geçerli oluyor. Şu an için söz konusu bu Kraken Bitcoin borsası erişim problemi ile ilgili bir açıklama mevcut değil. Keza erişim belli aralıklarda ve anlık olarak da kendini gösterebiliyor.

Yapılan analizlere göre söz konusu bu erişim sorununun temel kaynağı, ciddi bir yoğunluk olmasına dayanıyor. Bitcoin alım-satımı için Kraken platformunu tercih eden okuyucularımız için en azından bugün yani 13 Aralık itibariyle biraz daha temkinli olmalarını söylemek, yanlış olmayacaktır. Haber Tekno olarak yaşanan yeni gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Son olarak hatırlatmak gerekirse ülkemizde Bitcoin vergilendirmesi konusunda yapılan çalışmalarla ilgili bilgi edinildiğini de hatırlatmakta fayda var.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here