Haber Tekno Sosyal Medya

Korsan Photoshop Kullananlara Kötü Haber!

Korsan Photoshop

Haberler

Korsan Photoshop Kullananlara Kötü Haber!

Adobe firması, korsan Photoshop kullanıcılarına mail göndermeye başladı. İşte korsan Photoshop kullananlara gönderilen uyarı ile ilgili detaylar!

Fotoğraf ve video düzenleme uygulamalarının en büyük geliştirici isimlerinden olan Adobe, korsan kullanıma karşı yeni bir yol izlemeye başladı. Yeni gelen detaylara göre Adobe firması, korsan Photoshop kullananlara konu ile ilgili uyarı göstermeye başladı.

Ayrıca Bakınız

AdSense Alternatifleri!

Korsan Photoshop kullananlara uyarı!

En çok lisanssız kullanılan uygulamalar arasında yer alan Photoshop, bundan sonra Adobe tarafından takip altına alınacak. Gelen bilgilere göre Adobe, internete bağlantısı olan ve korsan Photoshop kullanan bireylere, korsan kullanım ile ilgili uyarı bilgilendirmesi yapmaya başladı.

Korsan Photoshop

Özellikle aylık abonelik sisteminden sonra erişilebilir fiyatlarla kullanıcı kitlesini artırmaya başlayan Photoshop, öyle görünüyor ki buna rağmen korsan Photoshop kullananlara karşı da farklı bir yol izleyecek.

Şu an için Adobe, korsan Photoshop kullanıcılarına sadece bir uyarı yapmakla yetiniyor. İlerleyen dönemlerde kopya önlemi olarak nasıl adımlar atılacağı, merak konusu haline gelmiş oldu.

 

>> Adobe firması tarafından başlatılan bu korsan Photoshop uyarı sistemi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık