Kırmızı Galaxy S8

Samsung, güncel üst seviye akıllı telefon modeli olan Galaxy S8 için yeni stratejiler sürdürmeye devam ediyor. Son olarak da kırmızı Galaxy S8 satışlarının başlayacağı ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

Kırmızı Galaxy S8 dikkatleri üzerine topladı!

Hatırlatmak gerekirse Apple, iPhone 7 (PRODUCT) RED yani kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modeli ile teknoloji dünyası kapsamında dikkatleri üzerine toplamıştı. Elde ettiği bu ilgi odağını denemeyi amaçladığı tahmin edilen Samsung da benzer şekilde kırımızı renkli Galaxy S8 modelinin satışlarını başlatmaya hazırlanıyor.

Kırmızı Galaxy S8

İlk olarak Güney Kore’deki kullanıcılar ile buluşacak olan yeni kırmızı renk seçeneği ile S8, 28 Kasım tarihinde raflarda olacak. Fiyatlandırma konusunda ise kırmızı renk seçeneği için herhangi bir farklı etiket oluşturulma stratejisi izlenmemiş. Keza teknik özellik veya kutu içeriği konusunda da herhangi farklı bir yaklaşım bulunmuyor.

Kırmızı Galaxy S8

Galaxy S8 satın almak ve kırımızı renk seçeneği tercih etmek isteyen kullanıcılar için iyi bir hamle olsa da ne yazık ki Samsung, farklı renk seçenekli mobil teknoloji ürünlerini, genelde Güney Kore ve Birleşik Devletler pazarı ile sınırlı tutuyor. Nitekim ülkemizde de kuvvetle muhtemel bu yeni renk seçeneğini deneyimlemek mümkün olmayacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here