Kim Kardashian Selfie Tavsiyelerini Paylaştı!

Kim Kardashian selfie tavsiyelerini paylaştı. İşte ünlü moda ikonu Kim Kardashian tarafından aktarılan selfie çekerken dikkat edilmesi gerekenler!

Kim Kardashian Selfie

Kim Kardashion, selfie tavsiyeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü moda ikonu Kim Kardashian, selfie – özçekim çekenler için kendi tavsiyelerini hayranları ile paylaştı ve ciddi anlamda bir ilgi ile karşılaştı. Teknoloji dünyası ile olan ilgisi bir yana dursun, çektiği selfie’ler ile dikkatleri üzerine toplayan Kim Kardashian, böylece tavsiyelerini herkese duyurmuş oldu.

Kim Kardashian’dan selfie tavsiyeleri!

Kim Kardashian Selfie

Bilindiği gibi Kim Kardashian, teknoloji dünyası için de önemli isimler arasında yer alıyor. Kimoji isimli emoji paketi ile uzun süre iOS tarafından en çok satılan uygulamalardan olan Kim Kardashian’ın çalışmasına ek olarak, kısa bir süre de Kim Kardashian iPhone 6s için özel kılıf tasarlamıştı. Öte yandan Kim Kardashian’ın Webby ödülü alması da internet dünyasındaki varlığını kanıtlar nitelikteydi.

Kim Kardashian’ın selfi tavsiyelerinde ise, ilk etapta iyi ışık yer alıyor. İyi ışığın önemini vurgulayan Kim Kardashian, selfie için ayrıca telefonun aşağıda değil başın üstünde tutulması gerektiğini belirtiyor.

Kim Kardashian Selfie

Bunlarla beraber Kim Kardashian’ın selfie tavsiyelerinin arasında, başın fotoğraf çekimi öncesindeki açısı yer alıyor. Kim Kardashian’a göre selfie çekerken baş, hafif açılı olmalı. Kendisinin de selfie çekerken böyle bir duruş sergilediğini belirten Kardashian, son olarak ise genel açının çok önemli olduğunu ve bu açının herkes tarafından farklı olduğunu belirtti. Dolayısıyla kullanıcıların, kendilerinin en iyi açısını keşfetmelerini ve özçekim yani selfie çekerken bu açıyı kullanmalarının iyi olacağını aktardı.

Kim Kardashian Selfie

Sosyal medya paylaşımları ile takipçilerinin ilgi odağı haline gelen Kardashian tarafından selfie çekerken dikkat edilmesi gereken detayların paylaşılması, takipçileri tarafından da samimi olması şeklinde yorumlandı.

Kim Kardashian Selfie Tavsiyeleri

Zira çektiği selfie’ler ile büyük beğeni kazanan Kardashian, paylaştığı detaylar ile takipçilerinin de kendisi gibi etkileyici fotoğraf kareleri yakalamasını açamlaşmış oluyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.