Kim Kardashian Selfie

Ünlü moda ikonu Kim Kardashian, selfie çekenler için kendi tavsiyelerini hayranları ile paylaştı.. Teknoloji dünyası ile olan ilgili bir yana dursun, çektiği selfieler ile dikkatleri üzerine toplayan Kim Kardashian, tavsiyelerini herkese duyurmuş oldu.

Kim Kardashian’dan selfie tavsiyeleri!

Kim Kardashian Selfie

Bilindiği gibi Kim Kardashian, teknoloji dünyası için de önemli isimler arasında yer alıyor. Kimoji isimli emoji paketi ile uzun süre iOS tarafından en çok satılan uygulamalardan olan Kim Kardashian’ın çalışmasına ek olarak, kısa bir süre de Kim Kardashian iPhone 6s için özel kılıf tasarlamıştı.

Kim Kardashian’ın selfi tavsiyelerinde ise, ilk etapta iyi ışık yer alıyor. İyi ışığın önemini vurgulayan Kim Kardashian, selfie için ayrıca telefonun aşağıda değil başın üstünde tutulması gerektiğini belirtiyor.

Kim Kardashian Selfie

Bunlarla beraber Kim Kardashian’ın selfie tavsiyelerinin arasında, başın fotoğraf çekimi öncesindeki açısı yer alıyor. Kim Kardashian’a göre selfie çekerken baş, hafif açılı olmalı. Kendisinin de selfie çekerken böyle bir duruş sergilediğini belirten Kim Kardashian, son olarak ise genel açının çok önemli olduğunu ve bu açının herkes tarafından farklı olduğunu belirtti. Dolayısıyla kullanıcıların, kendilerinin en iyi açısını keşfetmelerini ve selfie çekerken bu açıyı kullanmalarının iyi olacağını aktardı.

Kim Kardashian Selfie

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik medya sektöründe çalışmış, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.