Kickass Torrents Sitesi Geri Döndü!

2016 yılında kurucusunun gözaltına alınmasıyla kapanan Kickass torrent sitesi, kısa bir süre önce geri döndü. İşte detaylar!

Kickass Torrens Sitesi

İnternet dünyasının en popüler torrent sitesi olan Kickass Torrents, kısa bir süre önce yeni ismi ile tekrar kullanıma açıldı.

Kickass Torrents yeniden açıldı!

Kickass Torrens Sitesi

Bilindiği gibi Kickass Torrents sitesinin kurucusu Artem Vaulin, Polonya’da gözaltına alınmış ve Kickass Torrents sitesinin erişimi kapatılmıştı. Kısa bir süre önce ise, Artem Vaulin dışındaki yetkili isimler, Kickass Torrents sitesinin yeni ismi Katcr.co olarak yeniden kullanıma açtı.

Kickass torrent sitesinin eski arşivlerinin de büyük bir kısmının kayıpsız olarak Katcr tarafında yer alması da dikkat çeken detaylardan oldu.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.