Kickass Torrent Sitesi Geri Döndü!

Kickass torrent sitesi, uzun bir aradan sonra yeniden açıldı. 2016 yılında kurucusunun gözaltına alınmasıyla kapanan Kickass torrent sitesi, kısa bir süre önce geri döndü. İşte Kickass torrent ile ilgili detaylar!

Kickass Torrens Sitesi

Kickass torrent sitesi, uzun bir aradan sonra yeniden açıldı ve torrent indirme işlemlerine olanak sağlamaya kaldığı yerden devam etmeye koyuldu. İnternet dünyasının en popüler sitelerinden olan Kickass sitesi, en sonunda yeniden aktif oldu.

Kickass Torrents yeniden açıldı: Katcr torrent sitesi!

Kickass Torrens Sitesi

Bilindiği gibi Kickass Torrents sitesinin kurucusu Artem Vaulin, Polonya’da gözaltına alınmış ve Kickass Torrents sitesinin erişimi kapatılmıştı. Kısa bir süre önce ise, Artem Vaulin dışındaki yetkili isimler, Kickass Torrents sitesinin yeni ismi Katcr.co olarak yeniden kullanıma açtı. Her ne kadar farklı bir isim ile yeniden açılmış olsa da bu torrent sitesi, aynı verileri farklı bir domain yani alan adı ile birlikte sunmaya başladı. Söz konusu bu internet sitesinin güvenliği ile ilgili ise şu an için bir gelişme kaydedilmiş değil.

Kickass üyelik işlemlerinde olduğu gibi Katcr sitesinde de aynı uygulama yapılacak gibi görünüyor. Daha sonrasında ise Kickass download işlemleri yani torrent indirme işlemleri gerçekleştirilebilecek.

Bundan sonra kickass torrente giremiyorm diyen kullanıcılar, farklı bir başlık ile bu erişimi sağlayabilecek gibi görünüyor.

Kickass torrent sitesinin eski arşivlerinin de büyük bir kısmının kayıpsız olarak Katcr tarafında yer alması da dikkat çeken detaylardan oldu. Bu konu ile ilgili olarak hatırlatmak gerekirse daha önce de BitTorrent iOS canlı yayın özelliği yayılmış ve torrent istemcilerine farklı bir yaklaşım getirmişti.

Son olarak belirtmek gerekirse Haber Tekno olarak hazırladığımız “En İyi Torrent Siteleri” isimli makalemize de göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here