Katlanabilir Samsung Galaxy Modeli Nasıl Olacak?

Yeni alınan patent ile birlikte, yeni katlanabilir Samsung Galaxy modeli ile ilgili detaylı görseller ortaya çıktı. İşte katlanabilir Galaxy modeli!

Katlanabilir Samsung Galaxy Modeli

Samsung’un geride bıraktığımız haftalarda aldığı yeni katlanabilir akıllı telefon patenti ile ilgili detayları ortaya çıkartan görseller yayınlandı. Bahsi geçen görseller ile birlikte, geleceğin akıllı telefon standardı haline gelecek olan katlanabilir Samsung Galaxy modelleri ile ilgili çıkarım yapmak mümkün hale geldi.

Katlanabilir Samsung Galaxy modeli!Katlanabilir Samsung Galaxy Modeli

Ortaya çıkan katlanabilir akıllı telefon konseptine ilişkin görsellere göre, tamamıyla katlanan bir akıllı telefon yapısının, şu an için pek mümkün olmadığı anlaşılıyor. Zira, her ne kadar ekran konusunda katlanabilir teknoloji geliştirilmiş olsa da, batarya ve diğer bileşenlerin katlanabilir seviyeye geçmemesi, konsepti sınırlıyor.

Sızdırılan görseller ise şu şekilde:

Katlanabilir Samsung Galaxy Modeli Katlanabilir Samsung Galaxy Modeli Katlanabilir Samsung Galaxy Modeli

 

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.