Katlanabilir Ekranlı Samsung Galaxy X Ne Zaman Çıkacak?

Samsung'un katlanabilir ekranlı akıllı telefon modeli olacağı söylenen Samsung Galaxy X çıkış tarihi ile ilgili yeni iddialar gündemde!

Son dönemlerde sık sık gelen katlanabilir akıllı telefon modellerine ilişkin ilk ciddi iddialar, Samsung Galaxy X ismi ile ortaya atılmıştı. Şimdi de gelen yeni bilgilere göre, ismi Galaxy X olur mu bilinmez ancak Samsung markalı katlanabilir akıllı telefon modeli veya modelleri, 2018 yılında tanıtılacak.

Galaxy X 2018 yılında duyurulabilir!

Samsung markalı katlanabilir akıllı telefon

İsmi açıklanmayan Güney Kore merkezli bir firmanın iddialarına göre katlanabilir formdaki ilk akıllı telefon modeli, 2018 yılında resmi olarak duyurulacak. Samsung tarafından ilk prototip örnekleri ise 2017 yılı kapsamında ortaya çıkacak.

Sadece tarih bilgisi ile sınırlı kaymayan Galaxy X iddialarına göre Samsung, katlanabilir akıllı telefon modelinde polyimide film kullanacak. Samsung’un polyimide film üretimi yapan Güney Koreli iş ortağının da 2017 yılının sonuna kadar seri üretime hazır olmayacağı dile getiriliyor.

Nitekim, akıllı telefon tasarımlarının geleceğinin katlanabilir formlu cihazlardan meydana gelebileceği, iyiden iyiye desteklenmeye başlamış oldu.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.