Katlanabilir Ekranlı Samsung Galaxy X Ne Zaman Çıkacak?

Samsung'un katlanabilir ekranlı akıllı telefon modeli olacağı söylenen Samsung Galaxy X çıkış tarihi ile ilgili yeni iddialar gündemde!

Son dönemlerde sık sık gelen katlanabilir akıllı telefon modellerine ilişkin ilk ciddi iddialar, Samsung Galaxy X ismi ile ortaya atılmıştı. Şimdi de gelen yeni bilgilere göre, ismi Galaxy X olur mu bilinmez ancak Samsung markalı katlanabilir akıllı telefon modeli veya modelleri, 2018 yılında tanıtılacak.

Galaxy X 2018 yılında duyurulabilir!

Samsung markalı katlanabilir akıllı telefon

İsmi açıklanmayan Güney Kore merkezli bir firmanın iddialarına göre katlanabilir formdaki ilk akıllı telefon modeli, 2018 yılında resmi olarak duyurulacak. Samsung tarafından ilk prototip örnekleri ise 2017 yılı kapsamında ortaya çıkacak.

Sadece tarih bilgisi ile sınırlı kaymayan Galaxy X iddialarına göre Samsung, katlanabilir akıllı telefon modelinde polyimide film kullanacak. Samsung’un polyimide film üretimi yapan Güney Koreli iş ortağının da 2017 yılının sonuna kadar seri üretime hazır olmayacağı dile getiriliyor.

Nitekim, akıllı telefon tasarımlarının geleceğinin katlanabilir formlu cihazlardan meydana gelebileceği, iyiden iyiye desteklenmeye başlamış oldu.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here