Jurassic World 2

Jurassic World 2: Fallen Kingdom filmi ile ilgili tanıtım çalışmaları başladı. Kısa bir süre önce de yeni Jurassic World 2 filmi için ilk teaser video yayınlandı. Yayınlanan videoda ilk resmi fragman için de tarih veriliyor.

Jurassic World 2: Fallen Kingdom teaser videosu yayınlandı!

J.A Bayona isminin yönetmen koltuğunda oturduğu ve Chris Pratt, Bryce Dallas Howard ve Jeff Goldblum isimlerinin öne çıktığı yeni Jurassic World 2 teaser videosu, dikkat çeken bir aksiyon sahnesi konu alıyor.

Jurassic World 2

Chris Pratt tarafından canlandırılan Owen Grady karakterinin “Kaçın” diyerek bağırdığı sahne ile başlayan teaser videosunda, Claire Dearing karakterinin büyük şaşkınlıkla kendisine koşan Owen’a bakışı dikkatleri çekiyor.

Teaser videosuna geçmeden önce belirtmek gerekirse Jurassic World 2: Fallen Kingdom çıkış tarihi olarak 8 Haziran 2018 işaret ediliyor. Söz konusu bu tarih, ülkemizdeki vizyon tarihini ifade ediyor. Bununla beraber teaser videosunun sonunda, ilk resmi fragmanın haftanın son gününde yayınlanacağı notu düşülüyor. Jurassic World 2: Fallen Kingdom fragmanı yayınlandığı vakit, Haber Tekno sinema haberleri ile fragmanı yayınlıyor olacağız.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here