Jurassic World 2’nin İlk Teaser Videosu Yayınlandı!

Jurassic World 2: Fallen Kingdom filminin ilk teaser videosu yayınlandı. İşte Jurassic World 2 için yayınlanan ilk resmi teaser videosu!

Jurassic World 2

Jurassic World 2: Fallen Kingdom filmi ile ilgili tanıtım çalışmaları başladı. Kısa bir süre önce de yeni Jurassic World 2 filmi için ilk teaser video yayınlandı. Yayınlanan videoda ilk resmi fragman için de tarih veriliyor.

Jurassic World 2: Fallen Kingdom teaser videosu yayınlandı!

J.A Bayona isminin yönetmen koltuğunda oturduğu ve Chris Pratt, Bryce Dallas Howard ve Jeff Goldblum isimlerinin öne çıktığı yeni Jurassic World 2 teaser videosu, dikkat çeken bir aksiyon sahnesi konu alıyor.

Jurassic World 2

Chris Pratt tarafından canlandırılan Owen Grady karakterinin “Kaçın” diyerek bağırdığı sahne ile başlayan teaser videosunda, Claire Dearing karakterinin büyük şaşkınlıkla kendisine koşan Owen’a bakışı dikkatleri çekiyor.

Teaser videosuna geçmeden önce belirtmek gerekirse Jurassic World 2: Fallen Kingdom çıkış tarihi olarak 8 Haziran 2018 işaret ediliyor. Söz konusu bu tarih, ülkemizdeki vizyon tarihini ifade ediyor. Bununla beraber teaser videosunun sonunda, ilk resmi fragmanın haftanın son gününde yayınlanacağı notu düşülüyor. Jurassic World 2: Fallen Kingdom fragmanı yayınlandığı vakit, Haber Tekno sinema haberleri ile fragmanı yayınlıyor olacağız.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.