Jurassic World 2 Fragmanı Yayınlandı!

Jurassic World: Fallen Kingdom fragmanı resmi olarak yayınlandı. İşte ilk resmi Jurassic World 2 fragmanı ve film ile ilgili detaylar!

Jurassic World 2 Fragmanı

Jurassic World 2 fragmanı resmi olarak yayınlandı. Yayınlanan ilk resmi Jurassic World 2 fragmanı ile serinin yeni filminin aksiyon açısından yoğun bir yapım olduğunu söylemek mümkün gibi görünüyor.

Jurassic World 2 filminin fragmanı yayınlandı!

Jurassic World: Fallen Kingdom fragman detaylarında, filmin konusu ile ilgili birçok detaya yer veriliyor. Bir önceki filmde perişan olan dinozor dünyası, Jurassic World 2 2018 filmi ile kurtarılmaya hazırlanıyor olacak. Fragman boyunca adadaki hayatta kalan dinozorları kurtarmak için yapılan girişim, farklı bir boyuta geçiyor.

Jurassic World 2 Fragmanı

Bu süreçte beklenildiği gibi bir geri döndürme süreci ile karşı karşıya kalamayan karakterler, kendilerini yeniden aksiyon ve tehlike dolu bir dünya içinde bulacaklar.

Kısa bir süre önce yayınlanan Jurassic World: Fallen Kingdom teaser videosu sonrasında beklentileri fragman tarafına çeviren Universal Pictures, aksiyonu kaldığı yerden devam ettirecek gibi görünüyor. Jurassic World 2 oyuncular için olduğu kadar izleyiciler için de ilk filmin üstüne koyan bir yapım olarak değerlendirilecek mi, büyük bir merak konusu olmuş durumda.

Jurassic World 2 Fragmanı

Son olarak belirtmek gerekirse Jurassic World 2 sinemalar için hazırlanırken, izleyiciler için 22 Haziran 2018 tarihi işaret ediliyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here