Jigsaw Fragmanı Yayınlandı!

Jigsaw filminin ilk fragmanı yayınlandı. Testere - Saw serisinin yeni filmi, yakında vizyonda izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor!

Jigsaw

Testere yani Saw film serisi, yeni ismi ile bir süre sonra yeniden sinema dünyasına geri dönmeye hazırlanıyor. Kısa bir süre önce de Testere serisinin yeni filmi Jigsaw fragmanı yayınlandı. Yeni fragman ile konseptin devam ettiği dikkat çekiyor.

Jigsaw (Testere 8) fragmanı yayınlandı!

Michael Spierig ve Peter Spierig ikilisinin yönetmenliğinde geri dönen filmde, Laura Vandervoort, Tobin Bell ve Callum Keith Rennie isimleri öne çıkıyor. Yapımcı tarafında Twisted Pictures’ın yer aldığı filmin müziklerini ise, Charlie Clouser üstleniyor.

Jigsaw

Tobin Bell’in canlandırdığı karakterin devam edeceği filmde, Jigsaw karakteri geri dönmüş olacak. Her ne kadar yeni filmde serinin nasıl devam ettirileceği ile ilgili pek çok farklı soru olsa da öyle görünüyor ki filmin köklerinden ayrılma olmayacak.

Her ne kadar şu an için oyunu hangi karakterin sonlandıracağı belli olmasa da John Kramer tarafından yön verilmeye devam edilecek.

Yeni yayınlanan fragmana geçmeden öne belirtmek gerekiyor ki serinin yeni filmi, 27 Ekim 2017 tarihinde beyazperdede yerini alacak.

İşte Jigsaw’ın yayınlanan ilk resmi fragmanı:

Paylaş
Melissa Angel

Viyana’dan sinema ve teknoloji ile ilgili araştırmalarını aktaran Melissa Angel, iyi bir izleyici ve okuyucu olmasının yanı sıra, farklı kaynakları takip ederek haberlerini hazırlıyor.