Jet Black Galaxy S7 Sızdırıldı!

Apple'ın Jet Black iPhone 7 rengine benzer bir renk olarak Samsung'un Jet Black Galaxy S7 modeli ortaya çıktı. Şimdi de Jet Black Galaxy S7 sızdırıldı!

Jet Black Galaxy S7

Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için satışa sunduğu Mercan Mavisi renginden sonra, şimdi de Jet Black Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelini satışa sunmaya hazırlanıyor!

Simsiyah-Jet Black Galaxy S7 görüntüleri sızdırıldı!

Apple’ın özel bir üretim sürecinden geçirerek ortaya çıkarttığı parlak siyah rengini Jet Black-Simsiyah şeklinde isimlendirerek satışa sunması ve büyük dikkat çekmesinden sonra, Samsung’dan da Galaxy S7 ile benzer bir atılım gelecek.

Kısa bir süre önce söylentilere konu olan parlak siyah Galaxy S7 için, bir süre önce de sızıntı görseller paylaşıldı. Şu an için Samsung’un parlak siyah Galaxy S7 rengi için nasıl bir isimlendirme kullanacağı ise bilinmiyor.

İşte sızdırılan parlak siyah Galaxy S7 görüntüleri:

Jet Black Galaxy S7

1
2
3
4
5
6
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.