İşte Galaxy Note 7 Benchmark Sonuçları!

Uzun süredir merakla beklenen Galaxy Note 7, dün ülkemiz saati 18:00'daki etkinlik ile tanıtıldı. İşte Galaxy Note 7 Benchmark sonuçları!

Galaxy Note 7 Benchmark

Uzun süredir merakla beklenen Galaxy Note 7 modeli, en sonunda dün ülkemiz saati 18:00’da düzenlenen etkinlik ile tüm dünyaya tanıtıldı.

Teknik özellikleri ile dikkat çeken Galaxy Note 7 Benchmark sonuçları ise, Galaxy S7 modeli ile yarış halinde.

AnTuTu, GFXBench T-Rex HD ve GFXBench Manhattan puanlarına göre Glaxy Note 7, Galaxy S7 modeli ile çok yakın skorlar elde ediyor.

Galaxy Note 7 ve Galaxy S7-S7 Edge aynı çizgide!

Galaxy Note 7, Benchmark neticelerine göre AnTuTu üzerinden 145,143 puan, GFXBench T-Rex HD üzerinden 53 puan ve GFXBench Manhattan üzerinden 29 puan alıyor. Samsung Galaxy Note 7’nin, Benchmark sonuçlarında en yakın rakibi ise, Galaxy S7 olmuş durumda. Zira hatırlatmak gerekirse Galaxy Note 7 ve Galaxy S7-S7 Edge modelleri, yonga seti noktasında aynı bileşenleri taşıyor.

Galaxy Note 7 Benchmark sonuçları!

Galaxy Note 7 Benchmark

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.