Bu iPhone’dan Sadece 100 Tane Var: iPhone X Bentley Edition

iPhone X satışları ile ilgili tartışmalar bir yana dursun, sadece 100 tane üretilen ve belirli kişilere satılan iPhone X Bentley Edition modeli taleplerini artırmaya devam ediyor. İşte iPhone X Bentley Edition'ın detayları!

iPhone X Bentley Edition

iPhone X fiyatı ve satışları ile ilgili tartışmalar bir yana dursun, birçok tepe model de olduğu gibi özel iPhone modelleri de gündeme geliyor. Bunların en sonuncusu da iPhone X Bentley Edition oldu.

iPhone X Bentley Edition sadece 100 adet üretiliyor!

iPhone X Bentley Edition

iPhone X Bentley Edition modeli özel kılan detaylar arasında, limitli üretimi ve tasarım özelleştirmeleri bulunuluyor. En büyük farklılık, cihazın arka yüzeyine eklenen detaylar oluyor. Apple logosu ile yer değiştiren Bentley logosu, kamera çerçevesi ve iPhone’un sol ve sağ yüzeyine eklenen desenlere ek olarak cihazın özel olduğunu belirten açıklama bölümleri, bu iPhone X’u alacak kişiler için en büyük farklılıklardan.

Tüm bu tasarım eklemeleri ise 18 ayar altın ile gerçekleştiriyor. iPhone X Special Bentley Edition fiyatı konusundaki büyük artışı da bu altın detaylar sağlayacak.

iPhone X Bentley Edition

Elde edilen bilgilere göre bu modelden, sadece 100 adet üretilecek ve tahmin edilebileceği gibi sadece Bentley sahipleri için özel olarak teslimat yapılacak. Şu an için fiyatının ne kadar olacağı netlik kazanmış değil. Bunlara ek olarak AirPods Bentley Edition kablosuz kulaklık modeli de kutu içeriğine eklenecek gibi görünüyor.

Hatırlatmak gerekirse daha önce de 3,790 Euro fiyatlı iPhone X modeli dikkatleri üzerine toplamıştı. Şimdi de farklı bir yaklaşım ile herkesin ulaşamayacağı iPhone X modeli gündeme gelmiş oldu.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here