fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

iPhone X Satışlarında Sorun Yaşanabilir!

iPhone X Satışları

Akıllı Telefon

iPhone X Satışlarında Sorun Yaşanabilir!

Apple’ın kısa bir süre sonra satışa sunmaya hazırlandığı yeni iPhone X satışlarında sorun oluşturması muhtemel bilgiler ortaya çıktı!

Apple’ın iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerini gölgede bırakan yeni iPhone modeli iPhone X satışları, kısa bir süre sonra resmi olarak başlamış olacak. Ancak gelen yeni bilgilere göre ilk etapta iPhone X alabilen kullanıcılar, sadece ön sipariş veren kullanıcılardan ibaret olabilir.

İlk parti iPhone X teslimatları, 2 milyon adet ile sınırlı bırakıldı!

Sektörden elde edilen yeni bilgilere göre iPhone X teslimatlarını başlatan Foxconn, ilk parti sevkiyatlarını 2 milyon adet ile sınırlı tuttu. İlk parti teslimat miktarlarının 2 milyon ile sınırlı kalması da bilhassa ön sipariş veren kullanıcılar hesaba katıldığında, çıkış günü olan 3 Kasım’da iPhone X’in bulunamıyor olmasına vesile olabilir.

iPhone X Satışları

Şimdiye kadar sık sık Apple’ın iPhone X üretimlerinde gecikmeler ile karşılaştığına ilişkin bilgiler yansıtılmaktaydı. Öyle görünüyor ki bu bilgiler, belli noktalar da doğruluğunu muafaza ediyor.

Apple’ın iPhone X satışlarında çok ciddi miktarlara erişmeye hazırlandığı hesaba katıldığında, elbette ki 2 milyon adetlik ilk parti sevkiyatı, satın almayı bekleyen birçok kullanıcıyı bir süre daha beklemek zorunda bırakacaktır. Önümüzdeki hafta başlayacak olan ön siparişler sonrasında gelen yeni bilgiler, satışların ne derece gecikme yaşayacağına ışık tutuyor olacak.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık