iPhone x ve airpods

iPhone X satışları için geri sayım başlamış durumdayken, operatör tarafından gerçekleştirilecek satışlarla ilgili de çeşitli kampanyalar gündeme geldi. Bu haftanın son günü itibariyle başlayacak olan iPhone X ön siparişleri için Vodafone UK, kullanıcıların dikkatini çekecek bir atılım gerçekleştirdi.

Vodafone UK, iPhone X ön sipariş veren kullanıcılara Apple AirPods hediye edecek!

iPhone X Ön Siparişi Verene Airpods bedava

Açıklanan bilgilere göre İngiltere’de GSM hizmeti sağlayan Vodafone UK, iPhone X ön siparişi veren ilk 1000 kişiye, Apple’ın kablosuz kulaklık modeli AirPods‘u hediye edeceğini duyurdu. Yurt dışındaki operatörlerin kontratlı akıllı telefon satışlarında yaptıkları kampanyalar arasında dikkat çeken örneklerden olan bu atılım, iPhone X ön siparişi verecek kullanıcıların eğilimi Vodafone UK tarafına çekebilir.

Apple airpods kulaklık

Vodafone’un ülkemizde de faliyet gösterdiği hesaba katıldığında, benzer kampanyaların ülkemizde de uygulanması, birçok kullanıcı için olumlu bir gelişme olacaktır. Bilhassa da Birleşik Devletler’deki kontratlı cihaz satışlarında yapılan promosyon çalışmaları düşünüldüğünde, benzer atılımların ülkemizde de kendini göstermesi çok iyi bir yaklaşım olacaktır. iPhone X teslimatları ise 3 Kasım itibariyle başlamış olacak.

Son olarak belirtmek gerekirse Apple’ın kablosuz kulaklık modeli olan AirPods, İngiltere’de şu an 159 sterlin fiyat etiketine sahip. Ülkemizde ise ApriPods, 899 TL ile satışta bulunuyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here