iPhone X Ön Sipariş Talepleri Apple’ı Şaşırttı!

iPhone X ön sipariş talepleri, Apple'ın bile beklentisinin ötesine geçmeyi başarmış gibi görünüyor. Detaylı bilgiler haberimizde!

tim cook ve iPhone X

iPhone X ön sipariş sürecinin başlaması ile bu yılın en çok dikkat çeken modellerinden olan iPhone X için geri sayım başlamış oldu. 3 Kasım itibariyle satışları resmi olarak başlayacak olan yeni iPhone modeline gelen ön sipariş talebi, Apple’ı bile şaşırtmayı başarmış.

iPhone X ön siparişleri, Apple’ın beklentilerinin üstünde!

Geride bıraktığımız Cuma güne ön siparişe açılan iPhone X, kısa bir sürede çok ciddi bir talep ile karşı karşıya kaldı. Öyle ki Ebay üstünden karaborsaya düşen iPhone X, yeni gelen bilgilere göre Apple’ın beklediği talebi geride bırakmış.

Elbette ki şu an Apple tarafından kaç adet iPhone X ön siparişi geçildiği ile ilgili bir bilgi yer almıyor. Yapılan açıklama, sadece gelen talebin Apple’ın beklediği miktarın çok daha üzerinde yer alması ile sınırlı kaldı.

iPhone X

Aslında böyle bir senaryo ile karşılaşılacağı, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus satışlarının beklenenin altında kaldığı süreçte tahmin ediliyordu. Zira iPhone’un 10. Yılı için özel olarak hazırlanan iPhone X modeli, en çok dikkat çeken ve kullanıcıların satın alma kararını verdiği model olmuştu.

İlerleyen dönemlerde satışların başlaması ile beraber net miktarlara ulaşma şansımız olacak. Bu haberleri Haber Tekno olarak kesintisiz olarak aktarmaya devam ediyor olacağız.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here