iPhone X Ne Kadar Satış Gerçekleştirdi? İşte 2017 iPhone X Satışları!

iPhone X ne kadar sattı? sorusundan yola çıkarak yapılan araştırmalarda, Apple'ın 2017 son çeyrekte iPhone X satışları ile rekor kırdığı ortaya çıktı. İşte iPhone X satış miktarları ile ilgili tüm detaylar!

iPhone X satışları

iPhone X satışları ile ilgili ilk detaylı bilgiler gündeme geldi. Bu satış rakamları bilgileri ile birlikte, 2017’nin son çeyreğinde iPhone X satış adedi ortaya çıkmış oldu.

iPhone X ne kadar sattı?

iPhone X ile birlikte ciddi bir ilgi ile karşılaşan Apple, yeni gelen bilgilerle beraber bu ilgisini satış adetleri ile de desteklemiş gibi görünüyor. Her ne kadar iPhone X fiyat konusunda ülkemizde de tartışmalara konu olsa da genel anlamda beklentiler yerine gelmiş gibi görünüyor.

iPhone X satışları

Canalys tarafından yapılan açıklamaya göre Apple, 2017 yılının son çeyreği itibariyle 29 milyon iPhone X satışı gerçekleştirmeyi başardı. Böylece “iPhone X ne kadar sattı?” sorusu da yanıt bulmuş oldu. Elde ettiği bu satış miktarı ile iPhone X Samsung S8 karşısında da iyi bir iş çıkarmayı başarmış oldu. Zira 2017’nin son çeyreğinde global anlamda en çok satılan akıllı telefon modeli, iPhone X oldu.

iPhone X Türkiye fiyatı ve iPhone X yurt dışı fiyatları konusundaki detayları da daha önce aktarmıştık.

Dünya genelinde de iPhone X fiyatları kullanıcılar için fazla olarak yorumlanıyor olsa da anlaşılan o ki iPhone X özellikleri ve tasarımı dikkate alınarak, satın alma kararı Apple cephesinden yana olmuş. Elbette ki bu noktada iPhone X satışları için ortaya çıkan popüler etki de önemli bir faktör olmuş gibi görünüyor.

iPhone X satışları artarak devam edecek!

iPhone X satışları

Bunların dışında halen daha iPhone X epey dikkat çeken bir akıllı telefon modeli olmaya devam ediyor. Bu sürecin Galaxy S9 çıkış tarihi noktasına kadar devam edeceği bekleniyor. Nitekim 2018’in ilk çeyreğinde de en çok satılan akıllı telefon modelinin iPhone X olacağını söylemek yanlış olmayacak gibi görünüyor. Galaxy S9 sızıntıları dikkate alındığında, Samsung tarafından iPhone satışları kesintiye uğrayabilir.

Bu konuda yaşanacak yeni gelişmeleri, akıllı telefon haberleri ve incelemeleri kategorimiz çerçevesinde aktarmaya devam ediyor olacağız.

iPhone X satış yorumları!

Bu bilgiler ışığında iPhone X satışları ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Sizce iPhone X ne kadar daha en çok satılan akıllı telefon olma unvanını devam ettirebilir? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümüzden iletebilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here