iphone x

Rusya’da yaşanan ilginç bir olay, kısa sürede sosyal medya içerisinde yayılmaya başladı. Videonun konusu ise iPhone X için striptiz yapan 19 yaşındaki stajyer öğretmen kız idi. İşin daha da dikkat çeken tarafı ise iPhone X vaadinde bulunan kişinin, bir öğretim üyesi olması.

iPhone X kazanmak için striptiz kapan stajyer öğretmen, okuldan atıldı!

Açıklanan bilgilere göre Rusya’da bir gece kulübünde, bir öğretim üyesi tarafından okuldaki stajyer öğretmene iPhone X vaat edildi ve iPhone X kazanmak için striptiz yapılması gerektiği belirtildi. Sonrasında bu yarışmaya katılan kız öğrencinin durumu, video ile kayıt altına alındı.

Bu videonun okuldaki akademisyenler tarafından görülmesinden sonra okuldan atılan stajyer öğretmen kız, bu girişime kendinden önce striptiz yapan erkekleri gördükten sonra yeltendiği bilgisi elde edildi. Her ne kadar fiyatı ile çok dikkat çeken bir model olsa da iPhone X, bu ve buna benzer çok ilginç olaylara konu olmaya devam edecek gibi görünüyor.

iPhone X vaadinde bulunan akademisyenin durumu ile ilgili ise bir bilgi henüz mevcut değil. Son olarak belirtmek gerekirse aşağıdaki bağlantıdan İngiliz Daily Mail gazetesinin ortaya çıkardığı videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here