iPhone Kullanıcılarının Yarısı iPhone 7 Modeline Geçiş Yapacak!

Yeni tamamlanan bir anketin sonucuna göre hali hazırdaki iPhone kullanıcılarının yaklaşık yarısı, iPhone 7 modeline geçmeye hazırlanıyor!

iPhone 7 çıkış tarihine 2 gün kalan, Insurance2GO isimli sigorta şirketi iPhone 7 ile ilgili yaptığı anketin sonuçlarını yayınladı. Yayınlanan anketin detaylarında ise, kullanıcıların iPhone 7’yi ilgiyle beklediği anlaşılıyor.

iPhone kullanıcılarının %50’si iPhone 7’ye geçecek!

Insurance2GO isimli İngiliz sigorta şirketi tarafından düzenlenen ve 4 Eylül 2016 tarihinde tamamlanan anketin sonuçları kısa bir süre önce yayınlandı.

Yayınlanan anketin sonucuna göre hali hazırdaki iPhone kullanıcısı olan kimselerin %50’si, iPhone 7 modeli satın almayı düşünüyor.

iPhone 7

İngiltere’de düzenlenen ve bin kişiyi aşkın bir katılım ile tamamlanan ankette, %19’luk bir dilimin ise iPhone’dan Samsung akıllı telefon modeline geçiş yapmaya hazırlandığı bilgisi bulunuyor.

Galaxy Note 7 sorunu, Apple’a etki sağladı!

Galaxy Note 7 modelinin satışlarının durdurulmasına ve satılan ürünlerin geri çağrılmasına sebep olan batarya sorunu, öyle görünüyor ki yeni akıllı telefon almak isteyen kullanıcıları, Apple’ın yeni iPhone 7 modeline daha da yakınlaştırmış oldu.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here