iPhone Kullanıcılarının Yarısı iPhone 7 Modeline Geçiş Yapacak!

Yeni tamamlanan bir anketin sonucuna göre hali hazırdaki iPhone kullanıcılarının yaklaşık yarısı, iPhone 7 modeline geçmeye hazırlanıyor!

iPhone 7 çıkış tarihine 2 gün kalan, Insurance2GO isimli sigorta şirketi iPhone 7 ile ilgili yaptığı anketin sonuçlarını yayınladı. Yayınlanan anketin detaylarında ise, kullanıcıların iPhone 7’yi ilgiyle beklediği anlaşılıyor.

iPhone kullanıcılarının %50’si iPhone 7’ye geçecek!

Insurance2GO isimli İngiliz sigorta şirketi tarafından düzenlenen ve 4 Eylül 2016 tarihinde tamamlanan anketin sonuçları kısa bir süre önce yayınlandı.

Yayınlanan anketin sonucuna göre hali hazırdaki iPhone kullanıcısı olan kimselerin %50’si, iPhone 7 modeli satın almayı düşünüyor.

iPhone 7

İngiltere’de düzenlenen ve bin kişiyi aşkın bir katılım ile tamamlanan ankette, %19’luk bir dilimin ise iPhone’dan Samsung akıllı telefon modeline geçiş yapmaya hazırlandığı bilgisi bulunuyor.

Galaxy Note 7 sorunu, Apple’a etki sağladı!

Galaxy Note 7 modelinin satışlarının durdurulmasına ve satılan ürünlerin geri çağrılmasına sebep olan batarya sorunu, öyle görünüyor ki yeni akıllı telefon almak isteyen kullanıcıları, Apple’ın yeni iPhone 7 modeline daha da yakınlaştırmış oldu.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.