whatsapp mavi tik kapatma

Popüler anlık mesajlaşma hizmeti WhatsApp, geçtiğimiz günlerde resmi olmasa da Android platformu için bir güncelleme ile karşımıza çıkmıştı. Android için WhatsApp uygulamasına fotoğraf ve videoların üzerine emoji ekleme ve çizim yapma gibi özelliklerin yanında GIF desteği de gelmişti. iPhone için WhatsApp uygulaması ise dün aldığı güncelleme ile bu yeniliklerin bir kısmına sahip oldu.

iPhone için WhatsApp’te Fotoğraf Düzenleme Devri!

WhatsApp uygulaması sürüm 2.16.12 ile fotoğraf ve videoların üzerine emoji ekleyip yazı yazmanın yanında grup bağlantılarını paylaşma özelliği de geldi. Grup yöneticileri bir bağlantı paylaşarak katılımcıları gruba davet edebilecek. Bunun için grup bilgisi ekranından, “Gruba davet bağlantısı”na dokunmaları yeterli olacak.

whatsapp

WhatsApp’in yeni özelliklerini kullanmak istiyorsanız App Store‘dan uygulamayı güncellemeniz yeterli olacaktır. Android’e sunulan GIF desteğinin iOS’e ne zaman geleceği ise bilinmiyor. Bakalım iMessage‘ı saf dışı bırakabilmek için WhatsApp ne gibi yenilikler ile önümüzdeki dönemde karşımıza çıkacak?

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here