iPhone’la Çekilen Film Unsane’in Fragmanı Yayınlandı!

iPhone ile çekilen Unsane filminin ilk resmi fragmanı kısa bir süre önce yayınlandı. Sadece iPhone'la çekilen Unsane filmi, sinema dünyasındaki dikkat çeken denemelerden olacak. İşte yeni Unsane fragmanı ve filmin detayları!

iPhone'la Çekilen Film Unsane

iPhone ile çekilen UNSANE fragmanı yayınlandı. Filmin çekimlerinde iPhone kamerasından başka bir kameraya yer verilmediği aktarılıyor ve fragmandan da bu durum anlaşılabiliyor.

iPhone ile çekilen Unsane fragmanı resmi olarak yayınlandı!

Yönetmen koltuğunda Steven Soderbergh isminin yer aldığı filmin başrolünde ise Claire Foy ismi kendini gösteriyor. Daha önce de belirtildiği üzere bu yeni sinema filmini diğer yapımlardan farklı kılacak en büyük nokta, filmin tamamıyla iPhone kullanılarak çekilmesi oluyor.

iPhone'la Çekilen Film Unsane

Ocean’s Eleven ve Traffic gibi Hollywood filmleri ile isminden söz ettiren yönetmen Steven Soderbergh, Unsane filmi ile farklı bir yaklaşım denemiş olacak. Korku/Gerilim filmleri arasında yer alan Unsane’in nasıl bir görüntü kalitesi sunacağı ise büyük bir merak konusu olmuş durumda. Ancak yayınlanan ilk fragman sonrasında tam manasıyla bir sinema filmi görüntü kalitesinden daha çok, amatör kısa film yapımı izlenimi verdiği konusunda tartışmalar ve eleştiriler başladı. Filmin nasıl bir başarı elde edeceği ise merak edilen diğer detaylardan oluyor.

Geride bıraktığımız günlerde Netflix sisteminin sinemanın geleceği olacağı şeklinde açıklamalarda bulunan yönetmen ve senarist Steven Soderbergh, Unsane filmi ile beraber farklı bir yaklaşım denemiş olacak. Şu an için hangi iPhone modeli ile bu filmin çekildiği veya tüm filmin aynı iPhone ile çekilip çekilmedi konusundaki bilinmezlik devam ediyor. Unsane vizyon tarihi ise 23 Mart 2018 olarak açıklanmış durumda.

Son olarak belirtmek gerekirse daha önce hazırladığımız “2018 Yabancı Filmleri Listesi” içeriğimiz ile merakla beklenen filmlere göz atabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki yorumlar bölümünden konu ile ilgili düşüncelerinizi aktarabilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here