iPhone Air ile İlgili Konsept Videosu Yayınlandı

Uzun zamandır özellikle iPhone modelleri için çeşitli kimseler tarafından konsept tasarım ve özellik videoları hazırlanıyor. Bu videolar eğlence bazında olduğu için, birçok kesim tarafından da ilgi görmekten geri kalmıyor.

En son yayınlanan iPhone 7 ile ilgili yayınlanan konsept videosundan sonra, şimdide iPhone Air olarak isimlendirilerek hazırlanmış bir konsept videosu yayınlandı.

Söz konusu konsept kapsamında iPhone Air, 4 inç büyüklüğüne sahip Full HD ( 1080p ) çözünürlüklü bir ekran ile düşünülmüş. Bununla beraber 4,3 mm gibi inceliği ile öne çıkan bir ölçüye de sahip olan konsept iPhone Air, ayrıca 13 mega piksel kamera, 32 / 64 GB dahili depolama ve 3,200 mAh batarya değeri ile kurgulanmış.

iPhone Air ile İlgili Konsept Videosu Yayınlandı - habertekno.com - habertekno . teknoloji haberleri - iphone 7 - iphone 6s - 2015 (1)

Video girişinde de Apple’ ın ilk iPad Air videosunda kullandığı incelik görselleştirmesine de gönderme yapıldığı dikkatlerden kaçmıyor.

Aslında iPhone Air dedikoduları, iPad Pro gibi uzun süredir dile getiriliyor. Bu konseptte ise ekran boyutunun 4 inç olarak kurgulanması da son zamanlarda dillendirilen Apple’ ın yeni C ( muhtemel iPhone 6C ) serisi modellerini 4 inç olarak tekrar satışa sunacağı dedikodularıyla da örtüşen niteliğe sahip.

Her ne kadar herhangi bir iddiaya sahip olmayan bu tarz konsept videolar sık sık yayınlansa da kullanıcılar tarafından ilgi görmeye de devam ediyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here