iPhone 8 Seramik Seçeneği ile Gelebilir!

2017'de duyurulacak yeni iPhone modeli iPhone 8 seramik seçeneği ile gelebilir. İşte iPhone 8 seramik seçeneği ile ilgili detaylar!

iPhone 8 Seramik

Apple’ın 2017 yılında 10. yılını kutlayacağı yeni iPhone modeli ile ilgili detaylar ve iddialar ortaya çıkmaya devam ediyor. iPhone 8 mi yoksa iPhone 7s mi olarak isimlendirileceği tam belli olmayan yeni iPhone modeli ile ilgili son gelen detaylara göre ise seramik seçeneği söz konusu olabilir.

iPhone 8 seramik seçeneği ile gelebilir!

Bilindiği gibi Apple, Apple Watch Series 2 modeli ile akıllı saat kasa seçenekleri arasına beyaz seramik seçeneğini de eklemiş oldu. Öte yandan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerindeki yeni renk seçenekleri göz önüne alındığında, Apple’ın iPhone 8 veya iPhone 7s olarak isimlendirilecek yeni modelinde de seramik seçeneği sunmaya hazırlanıyor olabileceği dile getiriliyor.

Apple Watch Series 2 seramik

Şu an için Apple’ın iPhone ailesinde, beyaz renk seçeneği bulunmuyor. iPhone 8 veya iPhone 7s olarak isimlendireceği tahmin edilen yeni modelinin, iPhone 4 ve iPhone 4s modellerinde olduğu gibi arka tasarımda cam tarafa geçmeye hazırlandığı hesaba katıldığında, tıpkı o zamanlardaki gibi beyaz bir iPhone modeli sunmak adına seramik iPhone 8 piyasada yer alabilir.

Şu an için yeni iPhone modeli olacak iPhone 8 veya iPhone 7s ile ilgili ortaya çıkan son detaylar bu şekilde beliriyor. 2017 yılının ilk aylarıyla birlikte somut bilgiler artış göstermeye başlayacaktır. Nitekim seramik iPhone 8 veya iPhone 7s modeli ile ilgili de daha detaylı bilgiler ortaya çıkabilir.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.