iPhone 8 Seramik Seçeneği ile Gelebilir!

2017'de duyurulacak yeni iPhone modeli iPhone 8 seramik seçeneği ile gelebilir. İşte iPhone 8 seramik seçeneği ile ilgili detaylar!

iPhone 8 Seramik

Apple’ın 2017 yılında 10. yılını kutlayacağı yeni iPhone modeli ile ilgili detaylar ve iddialar ortaya çıkmaya devam ediyor. iPhone 8 mi yoksa iPhone 7s mi olarak isimlendirileceği tam belli olmayan yeni iPhone modeli ile ilgili son gelen detaylara göre ise seramik seçeneği söz konusu olabilir.

iPhone 8 seramik seçeneği ile gelebilir!

Bilindiği gibi Apple, Apple Watch Series 2 modeli ile akıllı saat kasa seçenekleri arasına beyaz seramik seçeneğini de eklemiş oldu. Öte yandan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerindeki yeni renk seçenekleri göz önüne alındığında, Apple’ın iPhone 8 veya iPhone 7s olarak isimlendirilecek yeni modelinde de seramik seçeneği sunmaya hazırlanıyor olabileceği dile getiriliyor.

Apple Watch Series 2 seramik

Şu an için Apple’ın iPhone ailesinde, beyaz renk seçeneği bulunmuyor. iPhone 8 veya iPhone 7s olarak isimlendireceği tahmin edilen yeni modelinin, iPhone 4 ve iPhone 4s modellerinde olduğu gibi arka tasarımda cam tarafa geçmeye hazırlandığı hesaba katıldığında, tıpkı o zamanlardaki gibi beyaz bir iPhone modeli sunmak adına seramik iPhone 8 piyasada yer alabilir.

Şu an için yeni iPhone modeli olacak iPhone 8 veya iPhone 7s ile ilgili ortaya çıkan son detaylar bu şekilde beliriyor. 2017 yılının ilk aylarıyla birlikte somut bilgiler artış göstermeye başlayacaktır. Nitekim seramik iPhone 8 veya iPhone 7s modeli ile ilgili de daha detaylı bilgiler ortaya çıkabilir.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here