iPhone 8 Paslanmaz Çelik Kasa ile Gelebilir!

Yeni gelen bilgilere göre Apple, yeni iPhone modelinde paslanmaz çelik kullanmak için çalışmalar başlattı. İşte detaylar!

iPhone 8 modelinin, paslanmaz çelik malzeme ile donatılacağına dair yeni bilgiler gündeme gedli. Buna göre Apple, Foxconn ve Jabil şirketlerinden paslanmaz çelik malzeme temini sağlayacak.

iPhone 8 paslanmaz çelik çerçeveye sahip olabilir!

Apple’ın iPhone’un 10. yılına özel olarak hazırlayacağı ve ismine şu sıralar iPhone 8 denildiği ama Apple tarafından iPhone Ferrari kod ismi ile geliştirilen model ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Buna göre Apple, iPhone 8 modelinde paslanmaz çelik çerçeve kullacak.

Aslında Apple, Apple Watch modellerinin bir kısmında da paslanmaz çelik kasa kullanıyor. iPhone 8 tarafında da çerçeve malzemesini paslanmaz çelikten yana kullanacak gibi görünüyor.

iPhone 4
iPhone 4

iPhone 8 modelinde, arka tasarımda cam kullanacağına ilişkin iddiaların dolaşması, gelen bu yeni bilgiyi doğruluyor. Zira, daha önce iPhone 4 modelinde de cam tasarıma, paslanmaz çelik çerçeve eşlik ediyordu.

 

 iPhone 8 haberleri

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.