iPhone 8 Kılıfları Sızdırıldı!

iPhone 8 kılıfları ile ilgili görsellerin paylaşılması ile beraber, iPhone 8'in ölçüleri ve tasarımı ile ilgili detaylı bilgiler ortaya çıkmış oldu!

iPhone 8

Apple’ın bu yıl tanıtması beklenen iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve iPhone’un 10.yılına özel olarak hazırlanan ve ismi iPhone 8 olarak anılan model ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak da iPhone 8 modeli ile ilgili yeni bilgiler gündeme geldi. Gelen son bilgilerin konusu ise iPhone 8 kılıfları oldu.

iPhone 8 kılıfları ile ölçüler ortaya çıkıyor!

iPhone 8 Kılıf

Aslında daha önce sızdırılan şablonlar ve iPhone 8’in sızdırılan ön panel görselleri ile cihazın temel olarak ölçüleri ile ilgili bilgi edinilmesi mümkün olmuştu. Şimdi ise yeni model için hazırlanan kılıfların sızdırılması ile beraber, iPhone 7 Plus modeli ile ölçü karşılaştırması da yapmak mümkün hale geldi.

iPhone 8 Kılıf

iPhone 8 kılıfı ile iPhone 7 Plus ve iPhone 7 modelleri kıyaslandığında, iPhone’un 10. Yılına özel olarak hazırlanan yeni modelin, iPhone 7 Plus’tan çok daha küçük ve iPhone 7 modelinden de küçük bir farkla büyük olduğu dikkat çekiyor. Kasanın Plus modelinden daha küçük olması, ekranın da daha küçük olacağı anlamına gelmiyor. Zira sızdırılan bilgiler doğrultusunda, çerçevesize yakın ekran tasarım anlayışı ile beraber çok daha küçük kasa üzerine, çok daha büyük ekran yerleştirmek mümkün hale geliyor.

iPhone 8 Kılıf

Şu an için net olarak iPhone 8’in ekran boyutu ile ilgili bilgiler ortaya çıkmış değil. Lakin iddia edilenlere göre 5.5-inç ve 5.8-inç büyüklüğü arasında bir ekran boyutu ile karşılaşılacak. OLED panel kullanılması da yine yeni model ile ilgili beklentiler arasında yer alıyor.

iPhone 8 Kılıf

Son olarak belirtmek gerekirse, arka kameranın dikey olarak konumlandırılması ve bu kameranın 3D derinlik algısı yapabilecek yetenekte olması da bilenenn diğer detaylardan oluyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here