iPhone 8, iPhone Edition Olarak İsimlendirilebilir!

Apple'ın iPhone'un 10. yılına özel olarak hazırlayacağı yeni iPhone modelinin iPhone 8 isimlendirmesi yerine iPhone Edition olabileceği düşünülüyor!

iPhone Edition

Bu yıl Apple tarafından büyük beklenti ve ilgi ile karşılanacak olan yeni iPhone modelleriyle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak iPhone’un 10. yılına özel olarak hazırlanacak iPhone modelinin; iPhone 8 isimlendirmesi yerine iPhone Edition isimlendirilmesi ile lanse edilebileceği gündeme geldi.

iPhone Edition ile iPhone’un 10. yılına özel model!

Öncelikle belirtmek gerekirse, şimdiye kadar Apple’ın iPhone modelinin 10. yılına özel olarak hazırlayacağı yeni modelin ismi iPhone 8 veya iPhone X yani iPhone 10 olarak dile getiriliyordu. Şimdi de çok daha başka bir yaklaşım ortaya çıktı: iPhone Edition!

iPhone Edition

Aslında “Edition” ismlendirmesi, Apple tarafından daha önce de Apple Watch için kullanılmış ve Apple Watch Edition olarak özel bir akıllı saat modeli hazırlanmıştı. Tam olarak bu bir neden olacak mı bilinmez ancak Apple’ın benzer bir yaklaşımı, yeni iPhone modeli için de uygulayacağı konuşulmaya başladı.

Elbette ki söz konusu bu iddia, herhangi bir somut detay ile birlikte desteklenemiyor. Bu sebeple bu “Edition” atfının da “X” veya “8” isimlendirmelerinin aynı ölçüde olasılığı bulunuyor.

 


➤ iPhone 8 veya iPhone Edition olarak beklenen yeni iPhone modeli ile ilgili tüm haberleri takip etmek için: https://www.habertekno.com/haberler/iphone-haberleri

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here