Haber Tekno Sosyal Medya

iPhone 8’in Yeni Sızıntı Görselleri Yayınlandı!

iPhone 8'in Yeni Sızıntı Görselleri

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

iPhone 8’in Yeni Sızıntı Görselleri Yayınlandı!

iPhone 8 sızıntıları gelmeye devam ediyor. Son olarak iPhone 8’in yeni sızıntı görselleri yayınlandı ve önceki görselleri destekliyor!

iPhone 8’in yeni sızıntı tasarım görseli ile birlikte, yeni model ile ilgili akıllardaki bazı sorular netleşmeye başlamış oldu. iPhone 8 tasarımı ve özelliklerine ilişkin detaylar, söz konusu bu yeni tasarım çizimleri ile ortaya çıkmışa benziyor.

Yeni iPhone 8 tasarım çizimi sızdırıldı!

iPhone 8’in yeni sızdırılan tasarım çizimi, daha önce sızdırılan şemalarla bazı noktalardan benzerlik gösteriyor. İlk olarak dikkat çeken detay, cihazın arka kamerasının bu defa yatay olarak değil de dikey olarak konumlandırılması oluyor. Daha önceki sızıntı şemalarda da böyle bir anlayış bulunuyordu.

iPhone 8'in Yeni Sızıntı Görselleri

iPhone 8’in arka kamerasının şimdiye kadarkinden farklı olarak dikey konumlandırılmasının altında yatan sebep olarak, Apple’ın sanal gerçeklik veya artırılmış gerçeklik aksesuarları ile ilgili bir detay olabileceği gösteriliyor. Lakin her ne kadar Apple’ın özellikle artırılmış gerçeklik üzerine yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler gelsede, bu çalışmaların nasıl sonuçlanacağına ilişkin bilgiler bulunmuyordu. Bu durumla paralel olarak, arka yüzeyin tamamıyla camdan oluşacağını da söylemek mümkün hale geliyor.

iPhone 8'in Yeni Sızıntı Görselleri

Bir diğer önemli dikkat çeken nokta ise iPhone 8 tasarım çizimlerinde, cihazın arka bölümünde büyük bir oval çizim bulunması oluyor. Bu dairenin ise Apple’ın bu yıl kullanıma sunacağı kablosuz şarj özelliği için ayrılan bölüm olduğu dile getiriliyor. Nitekim Apple’ın kablosuz şarj ünitesi ile birlikte kullanmaya hazırlandığı kablosuz şarj özelliği, iPhone 8 ile birlikte gün yüzüne çıkmış olacak.

iPhone 8’in parmak izi okuyucusu ekrana dahil olabilir!

Daha önce gelen tasarım çizimleri ve sızıntı prototip görsellerinde, cihazın arka kısmında bir parmak izi okuyucu sensör boşluğu olabileceğine dikkat çekiliyor. Ancak yeni sızdırılan bu görselde, herhangi bir parmak izi okuyucusu için bölüm ayrılmamış. Bu da akıllara, Apple’ın iPhone 8 ile birlikte parmak izi okuyucu sensörü, ekrana dahil olarak sunabileceği detayını getiriyor.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Son Haberler

En Çok Radyasyon Yayan Telefonlar

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Çok Radyasyon Yayan Akıllı Telefonlar Belli Oldu!

Yazar: 17 Şubat 2018
torrent
Nokia 7 Plus

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia 7 Plus Çalışır Durumda Görüntülendi!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S9 3D Emoji

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Galaxy S9 3D Emoji (Animoji) Özelliği Videoda!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S10 konsept

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Snapdragon 855’li Galaxy S10, İlk 7nm İşlemcili Telefon Olacak!

Yazar: 15 Şubat 2018

Popüler Haberler

Üste çık