iPhone 8 için Kavisli OLED Ekran İddiası!

iPhone 8

Apple’ın, iPhone 7 ile birçok yenilik yaparak kullanıcılarının karşısına çıkacağı şöyle dursun, iPhone 8 ile ilgili yeni iddialar gelmeye devam ediyor. Son gelen bir iddiaya göre Apple’ın önümüzdeki sene piyasaya süreceği iPhone 8 modeli; iki yönden kavisli ve OLED teknolojisine sahip bir panel sunacak!

Ayrıca Bakınız

iPhone 7, 4 Hoparlör ile Gelebilir!

iPhone özellikleri dile gelmeye başladı!

Kısa bir süre önce Çinli IHS firmasından Kevin Wong tarafından gelen bilgilere göre Apple, 2017 tarihinde piyasaya sunacağı iPhone 8 modelinde, tıpkı Samsung Galaxy S7 Edge modelinde olduğu gibi iki taraflı kavisli ekran tasarımına geçecek. Bununla beraber Kevin Wong tarafından aktarılan bilgilere göre iPhone 8’in bu çift yönlü kavisli ekranı, OLED panel teknolojisine sahip olacak.

iPhone 8

2017 yılında iPhone akıllı telefon modelinin 10. Yılını kutlayacak olan Apple, hem iOS tarafından hem de iPhone tarafında kozmik değişimlere hazırlanıyor olmalı ki daha şimdiden, iPhone 8 ile ilgili iddialar gün yüzüne gelmeye başladı.

 

>> Peki, ya siz iPhone 8 ile hangi özelliklerin gelmesini istersiniz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.