Haber Tekno Sosyal Medya

iPhone 8 Ferrari Kod Adı ile Geliştiriliyor!

iPhone 8 Ferrari Kod Adı

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

iPhone 8 Ferrari Kod Adı ile Geliştiriliyor!

2017 yılındı duyurulacak iPhone’un 10. yılına özel modelin geliştirmeleri, iPhone 8 Ferrari kod adı ile devam ediyor. İşte iPhone 8 Ferrari detayları!

Apple’ın 2017 yılında duyuracağı iPhone’un 10. yılına özel hazırladığı iPhone modeli ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. iPhone 8 olarak isimlendirilmesi beklenen yeni iPhone modelinin ise Apple içinde Ferrari kod adı ile anıldığı ortaya çıktı.

Üçüncü iPhone, Ferrari olarak anılıyor!

Çin kaynaklı olduğu iddiası ile ortaya atılan bilgilere göre Apple; D20, D21 ve D22 kodları ile üç farklı iPhone modeli üstünde çalışıyor. Aslında üç farklı iPhone modelinin geleceği ve bunlardan sadece birinin büyük yenilik sunacağı daha önce KGI analistlerinden Ming-Chi Kuo tarafından dile getirilmişti. Apple ile ilgili uzun yıllardır aktardığı tutarlı bilgilerle bilinin KGI analistinin, bu defa da haklı çıkmaya daha şimdiden başladığı anlaşılıyor.

iPhone 8

iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve iPhone 8 mi?

Apple’ın iPhone Ferrari olarak andığı üçüncü modelin isimlendirmesi ise hala büyük merak konusu. İlk iki modelin serinin devamı olarak iPhone 7s ve iPhone 7s Plus olarak isimlendirilmesi beklenirken, üçüncü ve onuncu yıla özel hazırlanan model için iPhone 8, iPhone 10, iPhone Pro ve hatta iPhone X isimlendirmesi düşünülüyor.

Görülebileceği üzere hala daha yeni iPhone modellerinin isimleri tam bir muamma. MWC 2017’nin ardından, daha somut iPhone 8 veya hangi isimlendirmeye sahip olacağına ilişkin bilgilerin gelmeye başlaması umuluyor.

Son olarak belirtmek gerekirse Apple’ın yeni iPhone modeline Ferrari kod ismi belirlenmesi bir ilk değil. Daha önce de benzer şekilde yeni iPhone modellerinin dikkat çeken kod isimlerle geliştirildiği tecrübe edilmişti.

>> iPhone 8 haberleri ve tüm gelişmeleri!

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Son Haberler

En Çok Radyasyon Yayan Telefonlar

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Çok Radyasyon Yayan Akıllı Telefonlar Belli Oldu!

Yazar: 17 Şubat 2018
torrent
Nokia 7 Plus

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia 7 Plus Çalışır Durumda Görüntülendi!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S9 3D Emoji

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Galaxy S9 3D Emoji (Animoji) Özelliği Videoda!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S10 konsept

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Snapdragon 855’li Galaxy S10, İlk 7nm İşlemcili Telefon Olacak!

Yazar: 15 Şubat 2018

Popüler Haberler

Üste çık