Haber Tekno Sosyal Medya

iPhone 8’de Kablosuz Şarj Olacak!

iPhone 8

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

iPhone 8’de Kablosuz Şarj Olacak!

iPhone 8 özellikleri ile ilgili dikkat çeken iddialar gelmeye devam ediyor. Powermat CEO’suna göre iPhone 8’de kablosuz şarj özelliği olacak!

iPhone 8 özellikleri ile ilgili yeni bilgiler ve açıklamalar, son dönemlerde ciddi anlamda artış göstermiş durumda. Son olarak da Powermat CEO’su Elad Dubzinski, yeni iPhone modelleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. CEO Elad Dubzinski tarafından yapılan açıklamalara göre bu yıl tanıtılması beklenen üç yeni iPhone modelinde, kablosuz şarj özelliği standart özellikler arasında yer alacak.

Yeni iPhone modelleri kablosuz şarj özelliği ile birlikte gelecek!

Aslında daha önce kablosuz şarj özelliğinin, sadece Apple‘ın iPhone’un 10. yılına özel olarak hazırlayacağı modele dahil edeceğine ilişkin bilgiler gündeme gelmişti. Powermat CEO’su tarafından yapılan yorumlara göre ise kablosuz şarj özelliği, yeni iPhone modelleri ile birlikte Apple’ın standart tuttuğu özelliklerden bir tanesi olarak kullanılmaya başlanacak.

iPhone 8

Her ne kadar böyle bir açıklama gelmiş olsa da kısa bir süre önce sızdırılan ve yeni iPhone modellerinden birine ait olduğu iddia edilen tasarımlarda, cihazın kasasının metalden imal edilmiş olduğu dikkat çekiyordu. Bir parantez açarak belirtmek gerekirse metal alaşımlı kasa yapısında kablosuz şarj özelliğinin verimli bir şekilde kullanılamadığına dikkat çekildiğini belirtmek gerekiyor.

Bu durumda söz konusu görsellerde metal olduğu düşünülmesine rağmen yeni iPhone modelleri, iPhone 4 ve 4s modellerinde olduğu gibi arka yüzeyde camdan imal edilecek veya kablosuz şarj özelliği sadece iPhone 8iPhone X modeline özgün tutulacak.

iPhone 8

Son olarak belirtmek gerekirse şu an için Apple’ın yaz sonunda duyurması beklenen yeni iPhone modelleri ile ilgili büyük bir bilgi kirliliği bulunmakta. Şu an için her ne kadar somut sızıntılar da gündeme gelse, net olarak konuşmak çok da mümkün olmuyor.

 


Ayrıca bakınız:

 iPhone 8 Şemaları Sızdırıldı!

 iPhone Üretim Yerinde 6 Hafta!

➤ iPhone 8 OLED Ekranı Samsung’dan!

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Son Haberler

En Çok Radyasyon Yayan Telefonlar

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Çok Radyasyon Yayan Akıllı Telefonlar Belli Oldu!

Yazar: 17 Şubat 2018
torrent
Nokia 7 Plus

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia 7 Plus Çalışır Durumda Görüntülendi!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S9 3D Emoji

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Galaxy S9 3D Emoji (Animoji) Özelliği Videoda!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S10 konsept

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Snapdragon 855’li Galaxy S10, İlk 7nm İşlemcili Telefon Olacak!

Yazar: 15 Şubat 2018

Popüler Haberler

Üste çık