iPhone 8 Çift Ön Kamera ile Duyurulabilir!

iPhone 8 veya iPhone Edition olarak isimlendirilecek yeni iPhone'la ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Buna göre iPhone 8 çift ön kamera ile gelebilir!

iPhone 8

Apple tarafından iPhone’un 10. yılına özel olarak hazırlanan yeni iPhone 8 veya iPhone Edition olarak dile getirilen modeli ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelen bilgilerin odağında da bir yeni detay daha yer almış oldu: iPhone 8 çift ön kamera ile birlikte gelebilir!

iPhone 8 çift ön kamera taşıyan bir akıllı telefon olabilir!

iPhone 8

Geride bıraktığımız birkaç gün içinde, yeni iPhone 8 haberleri ciddi bir artış gösterdi. Özellikle tasarım detaylarına ilişkin bilgilerin ortaya çıkması ile uzun süredir devam eden iddialara, somut detaylar da eklenmiş oldu. Şimdi de gelen bir bilgiye göre Apple, iPhone 8 veya iPhone Edition olarak isimlendirilecek özel modelinde, çift arka kameradan sonra çift ön kamera da kullanabilir.

Bu kullanım için hem yüz tanıma teknolojisine katkı hem de selfie yani özçekim noktasında, derinlik gibi detayların kullanıcılara sunulması amaçlanıyor olabilir. Elbette ki şu an için bu iddianın somut olarak dayandırıldığı bir görsel bulunmuyor.

OLED ekran taşıyacak yeni modelde kulanacağı söylenen bu çift ön kamera özelliğinin, ilerleyen dönemlerde ne kadar muhtemel olacağına ilişkin somut detayların ortaya çıkması bekleniyor. Ancak, şimdiye kadar gelen bilgiler arasında, Apple‘ın böyle bir çalışma yaptığına dair detaylar yer almıyordu.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here