iPhone 7 Yeniden Görüntülendi!

iPhone 7 ile ilgili sızıntılar hız kesmeden devam ediyor. Son olarak ise iPhone 7 arka bölümü yeniden görüntülendi. İşte iPhone 7 detayları!

iPhone 7

Apple cephesinden yoğun bir ilgi ile beklenen yeni akıllı telefon modeli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. iPhone 7’nin üretim sürecinde yaşanan hareketlilik, paralel olarak sızıntıları da beraberinde getirmeye başladı. Son olarak ise üretimi bitmiş bir iPhone 7 görüntüsü sızdırıldı.

Yeni iPhone 7 görüntüsü sızdırıldı!

Sızdırılan iPhone 7 görselinde, şimdiye kadar gelen iddiaların ve sızıntı görsellerin desteklendiği görülüyor. Zira yeni iPhone 7 görüntüsünde, daha büyük bir kamera sensörü ve anten bantlarının uçlara doğru kaydırılarak daha estetik bir görüntü elde edildiği dikkat çekiyor. Daha önce gelen sızıntılar da aynı noktalar üzerinde şekilleniyordu.

iPhone 7

iPhone 7 Plus veya iPhone 7 Pro olarak isimlendirilmesi beklenen diğer model ile ilgili ise yeni görüntüler henüz gelmedi. Son olarak belirtmek gerekirse iPhone 7 Plus veya iPhone 7 Pro olarak isimlendirilmesi beklenen diğer modelde, iPhone 7’den farklı olarak çift arka kamera sensörü ve Smart Connector bağlantı arabiriminin yer alması kuvvetle muhtemel olacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.