iPhone 7

Apple cephesinden yoğun bir ilgi ile beklenen yeni akıllı telefon modeli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. iPhone 7’nin üretim sürecinde yaşanan hareketlilik, paralel olarak sızıntıları da beraberinde getirmeye başladı. Son olarak ise üretimi bitmiş bir iPhone 7 görüntüsü sızdırıldı.

Yeni iPhone 7 görüntüsü sızdırıldı!

Sızdırılan iPhone 7 görselinde, şimdiye kadar gelen iddiaların ve sızıntı görsellerin desteklendiği görülüyor. Zira yeni iPhone 7 görüntüsünde, daha büyük bir kamera sensörü ve anten bantlarının uçlara doğru kaydırılarak daha estetik bir görüntü elde edildiği dikkat çekiyor. Daha önce gelen sızıntılar da aynı noktalar üzerinde şekilleniyordu.

iPhone 7

iPhone 7 Plus veya iPhone 7 Pro olarak isimlendirilmesi beklenen diğer model ile ilgili ise yeni görüntüler henüz gelmedi. Son olarak belirtmek gerekirse iPhone 7 Plus veya iPhone 7 Pro olarak isimlendirilmesi beklenen diğer modelde, iPhone 7’den farklı olarak çift arka kamera sensörü ve Smart Connector bağlantı arabiriminin yer alması kuvvetle muhtemel olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here